Kamarádko, bohyně 🙂

Chceš být milovaná? Chceš být hýčkaná? 

Chceš cítit lásku a obdiv svého muže?

 Chceš být šťastná?

Tak jen udělej každý den tohle:

Buď trpělivá

Vždy, když ti bude připadat, že tvůj muž je mimo a že jsi mu cosi říkala už tisíckrát a žádala ho o něco milionkrát, uvědom si, že dělá, co může a zvládá, snaží se, co mu síly stačí, i když to tak třeba navypadá. Dej mu čas, protože to, co chceš, je vlastně naprosto nepodstatné.

Buď velkodušná

Každý den udělej něco, co ho potěší bez ohledu na to, co udělá on pro tebe (ty máš sílu rozdávat :-)). Každý den uvař, co má rád, ukaž mu, že je pro tebe důležité, aby byl s tebou spokojený a ty pro to uděláš cokoliv. Nečekej, až si o to řekne, překvap ho!

Buď přející

Každý den ho pochval. Když bude vyprávět, co v práci zvládl i nezvládl (i když ti bude připadat, že ty jsi toho musela zvládnout mnohem víc – určitě, jsi silnější!), chval ho, jak to krásně vyřešil, jak to perfektně udělal, jak se nádherně nerozčílil. Každý jeho úspěch náležitě oslav (pozvi ho na dobrou večeři), čím víc, tím lépe, on totiž pracuje pro tebe, aby pro tebe byl dost dobrý 🙂

Buď sloužící

Nikdy mu neříkej, co jsi pro něj udělala. Nikdy ho neupozorňuj, aby si všiml – pokud si nevšiml, asi to za povšimnutí nestálo. Dělej pro něj věci bez toho, aniž bys očekávala uznání. Jednou si toho všimne, ale neřekne to tak, jak ty chceš, odmění tě jinak.

Projevuj mu úctu

Každý den se mu podívej zpříma do očí, chytni jeho tvář do svých dlaní, zhlížej se v něm, dej mu najevo, že je stále onen krásný kluk, do kterého jsi se kdysi zamilovala a že to stále tak je.

Nezlob se

Buď nad věcí, uvědom si, co je ve vašem vztahu důležité, většina věcí, pro které se hádáme, je naprosto zcestných. Vykašli se na své pravdy a buď tolerantní, utvářej především domácí pohodičku. Z té nikdo nechce utíkat.

Zapomeň na včerejšek

Nikdy se nevracej k tomu, co se stalo včera, co se řeklo včera, a hlavně čím se ublížilo včera. Včera je pryč a dnešek může být jíný.

Miluješ svého muže? A chceš, aby ti to konečně už začal vracet? Zkus něco z toho…. 🙂

Nebo si projdi 5 týdnů, ve kterých se to naučíš dokonale

s láskou tvoje Empatia

Kam dál?

Komentáře