Kamarádko, bohyně ♡

Chceš být milovaná? Chceš být hýčkaná?

Chceš cítit lásku a obdiv svého muže?

 Chceš být šťastná?

Tak jen udělej každý den tohle:

♡ Buď trpělivá

Vždy, když ti bude připadat, že tvůj muž je mimo a že jsi mu cosi říkala už tisíckrát a žádala ho o něco milionkrát, uvědom si, že dělá, co může a zvládá, snaží se, co mu síly stačí, i když to tak třeba navypadá. Dej mu čas, protože to, co chceš, je vlastně naprosto nepodstatné.

♡ Buď velkodušná

Každý den udělej něco, co ho potěší bez ohledu na to, co udělá on pro tebe (ty máš sílu rozdávat :-)). Každý den uvař, co má rád, ukaž mu, že je pro tebe důležité, aby byl s tebou spokojený a ty pro to uděláš cokoliv. Nečekej, až si o to řekne, překvap ho!

♡ Buď přející

Každý den ho pochval. Když bude vyprávět, co v práci zvládl i nezvládl (i když ti bude připadat, že ty jsi toho musela zvládnout mnohem víc – určitě, jsi silnější!), chval ho, jak to krásně vyřešil, jak to perfektně udělal, jak se nádherně nerozčílil. Každý jeho úspěch náležitě oslav (pozvi ho na dobrou večeři), čím víc, tím lépe, on totiž pracuje pro tebe, aby pro tebe byl dost dobrý 🙂

♡ Buď sloužící

Nikdy mu neříkej, co jsi pro něj udělala. Nikdy ho neupozorňuj, aby si všiml – pokud si nevšiml, asi to za povšimnutí nestálo. Dělej pro něj věci bez toho, aniž bys očekávala uznání. Jednou si toho všimne, ale neřekne to tak, jak ty chceš, odmění tě jinak.

♡ Projevuj mu úctu

Každý den se mu podívej zpříma do očí, chytni jeho tvář do svých dlaní, zhlížej se v něm, dej mu najevo, že je stále onen krásný kluk, do kterého jsi se kdysi zamilovala a že to stále tak je.

♡ Nezlob se

Buď nad věcí, uvědom si, co je ve vašem vztahu důležité, většina věcí, pro které se hádáme, je naprosto zcestných. Vykašli se na své pravdy a buď tolerantní, utvářej především domácí pohodičku. Z té nikdo nechce utíkat.

♡ Zapomeň na včerejšek

Nikdy se nevracej k tomu, co se stalo včera, co se řeklo včera, a hlavně čím se ublížilo včera. Včera je pryč a dnešek může být jíný.

Miluješ svého muže? A chceš, aby ti to konečně už začal vracet? Zkus něco z toho….

Nebo si projdi 5 týdnů kurzem Žena je láska zdarma

ve kterých se naučíš základy a poznáš sama sebe,

a pak pokračuj do KRUHU Žena je láska,

kde najdeš přesnou cestu krok za krokem ♡

Máš také k dispozici videa na různá ženské témata nebo knížku Žena je láska

s láskou tvoje Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Power Booster: Podpora přirozeného růstu
Power Booster: Podpora přirozeného růstu

Produkcia rastového hormónu sa vo veku 30 rokov znižuje. Veľa ľudí sa snaží obmedziť negatívne dôsledky, ktoré z toho vyplývajú, umelým dávkovaním hormónov, ale to môže mať veľa škodlivých následkov. Power Booster neobsahuje syntetické rastové hormóny. Namiesto toho pomocou prírodných zložiek stimuluje ich vnútorné vylučovanie. Rastový hormón má celý rad priaznivých účinkov: podporuje činnosť nervového systému, spaľovanie tukov, napomáha činnosti pokožky, chrupaviek a spojivových tkanív a zvyšuje syntézu bielkovín.

Detail produktu

Komentáře