Často se na mne ženy v souvislosti s Žena je láska obrací s otázkou, že způsob, jak ženy vedu k tvorbě partnerství, je MANIPULACÍ.

Teď vám vysvětlím, že vůbec NE.

Je to z několika důvodů:

1. Manipulace je  způsob ovládání chování, emocí a myšlenek druhého člověka, bychom uspokojili nějaké své vlastní potřeby.

Manipulace vede PROTI dotyčnému člověku, protože nerespektuje jeho vlastní přání, touhy a potřeby.

Učení pasivního vědomého ženství je o „manipulaci“ maximálně sama sebe, protože vede ženu k tomu, aby ovládala své vlastní chování, myšlenky a emoce tak, aby vytvořila harmonii a navrátila vztah do lásky. Do počátků, kdy přirozeně láskyplně fungoval.

Ženy v návalu povinností a starostí zabřednou do stereotypu a zapomenou na touhy, přání a potřeby svého partnera (často i své vlastní), a tak vědomé ženství se naopak vrací k respektování potřeb a přání partnera i sebe.

Tím, že si znovu uvědomím, co mého partnera činí šťastným a co činí šťastnou mě, je základem pro to začít dělat i praktické kroky k němu i sobě.

2. MANIPULACI používají slabí jedinci, kteří se bojí jít otevřeně do důvěrného partnerství.

Ženy z Žena je láska jsou nejsilnější a nejvědomější ženy, jaké znám. Má to jeden podstatný důvod.

K vědomému ženství je možné se dostat pouze tím, že vím, kdo jsem, žiju vědomý život sám sebe, znám se, vím o svých silných, ale i slabých stránkách, dokážu rozklíčovat, proč se mi ve vztahu nedaří a proč mám vztahové problémy, proč v partnerství selhávám.

Protože prvním krokem k probuzení ve vědomou ženu, je nalezení svých ženských výzev a přijetí svých selhání jako přirozeného vývoje, kdy děláme každý chyby nevědomě, tak pasivní vědomá žena NIKDY nemůže být manipulátorkou.

Pokud neznáš své ženské výzvy, najdeš je v Žena je láska TADY

  • Nepotřebuje nikoho ovládat, protože ví o tom, v čem se má měnit ona sama.
  • Nepotřebuje si na sebe partnera poutat, naopak dává mu nejvyšší míru svobody.
  • Nechce být závislá na partnerovi jako koule u jeho nohy, protože ví, že vědomé ženství je magnetismus.

Že ona se musí stát magnetem pro svého partnera, aby on byl jejím ženstvím přitahován a sám aktivně s ní toužil být a dělat pro ni aktivní – mužské – kroky.

Mnoho žen z Žena je láska opustilo své partnery, protože si uvědomily, že v partnerství nebyla skutečná láska z jejich strany, že partnerství udržovaly jen ze strachu.

3. MANIPULACE vede ke strachu a pocitům viny.

Vědomé pasivní ženství cíleně tím, že žena prakticky ustoupí a dává prostor partnerovi, provokuje jeho mužskou aktivitu a probouzí v něm často utlučené mužské energie, aby se znovu projevily a v mnohem větší síle.

Vědomá žena vyvolává svým ženským fungováním pocity znovunalezené síly, možnosti mužské aktivity, kterou po něm žena třeba vůbec nikdy nechtěla, protože ho nepotřebovala.

Vědomé ženství vede k větší lásce a veskrze pozitivním pocitům.

Vede k znovužití mužsko-ženské harmonie prakticky. Kdo tuto harmonii žije, ví, o jaké nádherné extázi mluvím (a to nemluvím jen o sexu).

4. MANIPULACE končí výčitkami.

Vědomá žena nikdy nevyčítá.

Ví o své ženské energii a rozhodla se ji žít, ačkoliv třeba celý život žila mužským způsobem.

Změna není snadná, je třeba postupovat pomalu a po malých krocích, stejně jako když se učíme cokoliv jiného ve svém životě. Vzpomeňte si, když se něco učíte a nejde vám to. Pokud se to naučit skutečně chcete, pak je třeba sílu donutit se k tomu to dělat, dělat a dělat, než začne ono dělání být zábavnější a radostnější, až nám to nakonec jde samo bez přemýšlení.

Vědomá žena se sama rozhoduje pro pasivní ženskou cestu, protože ví, že ženská energie je pasivita.

A tak když se rozhodne nechat výběr dovolené na partnerovi a sdlělí jen svá přání a nechá vše ostatní na něm, tak ji ani nenapadne mu pak vyčítat, že vybral špatnou dovolenou. Je si vědomá toho, že se učí a tak příště se pokusí výstižněji sdělit své pocity, aby partner snadněji pochopil a následně splnil její přání.

Vědomá žena nikdy nevyčítá, protože ví, že se rozhoduje pro všechno sama. Jde ženskou cestou proto, že chce kvůli sobě, ne pro změnu partnera ani pro nic jiného. Je to její cesta.

5. MANIPULACE je o falešném lichocení.

Vědomé ženství se nesníží ke lhaní a podbízení.

Je postavené na skutečném vědomí, že partner, který vedle mě je, je tím nejlepším darem, nejúžasnějším učitelem a nejnádhernější bytostí, která vedle mne může být.

Vědomé ženství vrací ke skutečné podstatě vztahu, proč spolu jsme, co na sobě oceňujeme, za co si vážíme jeden druhého. A pak vyjádřit slovy, činy nebo objetím tento vnitřní pocit rozhodně nemůže být falešný.

6. MANIPULACE chce druhého člověka připoutat, protože manipulátor neví, čím naplnit svůj vlastní život.

Vědomé ženství velmi dobře chápe svobodu.

Ví, že se potkáváme jen na určitý čas a z nějakého důvodu. Může to být na měsíc nebo na celý život, ale v každém případě se jednou rozejdeme.

Svoboda je nejvyšší princip partnerství vědomé ženy, protože ví, že pouze ona sama si může naplnit život tím, co miluje dělat, a to stejné respektuje u svého partnera i dětí. Nikdy na sebe nechce partnera a děti vázat, protože ví, že čím víc volnosti dáme, tím víc lásky probouzíme.

♡ Já velmi dobře vím, kolik vzorců dokáže mozek vymyslet, když odmítá změnu.

♡ Velmi dobře si pamatuju, co se mnou dělaly jen pouhé zmínky o pasivním ženství.

♡ Dobře vím, co ženy, které zatím spí, cítí, když slyší nebo čtou, co říkám.

NĚCO ale každou z nás probudí.

Může to být katastrofální vztah, nemoc nebo vyhoření z vlastního života.

Lepší je rozhodnout se CHTÍT SE PROBUDIT SAMA bez tlaku vnějších okolností. Méně to bolí…

Mým záměrem je probudit nejen ženy, ale skrze ženy muže, abychom vytvořili vědomá partnerství, kde každý budeme ctít svou roli i roli toho druhého a budeme v naplňování jeden druhého šťastni.

Vím, co tvořím…

Všechno si projdeš v Žena je láska TADY

Miluška s láskou ♥︎

P.S.

Plnou pozornost věnuji ženám v KRUHU, projdi si Probuzením a vstup dovnitř

KRUH Žena je láska

Komentáře