Pro štěstí ženy

Šperky? Kožich? Značkové šaty? Co všechno je potřebné k dosažení spokojenosti a krásy ženy? Je to především zdraví. Dobrá fyzická a psychická kondice, vyrovnanost a sebevědomí dělají ženu zajímavou, přitažlivou a nakonec i šťastnou. Pro dosažení těchto věcí je třeba v každém věku a životní situaci splnit odlišná kritéria.

V období dospívání nastávají u děvčat hormonální změny, zvyšuje se fyzická zátěž spojená s pohlavním dozráváním. Pro tento věk je typický i zrychlený růst a psychická labilita – a právě proto tělo potřebuje podpůrné látky k udržení a případně obnovení rovnováhy. Později během těhotenství a kojení tělo svoje biochemické zásoby vyčerpává. I po nástupu do práce po mateřské dovolené je žena vystavená zvýšené zátěži. Kouření a konzumace alkoholu organismus zatěžují ještě více, stejně jako diety a nesprávně sestavená kúra na hubnutí. Pár shozených kilogramů může být v tom případě krutou daní za poškozené zdraví.

Samotná zdravá životospráva však nestačí k tomu, aby se žena cítila šťastná; potřebuje i vyrovnaný partnerský vztah.

V rodině a hlavně v partnerství mladých lidí se už ne vždy dokáže udržet “tradiční“ model vztahu muže a ženy, a nenaplňují se ani očekávání, která z něho vyplývají. Mnohem silnějším poutem je hledání vzájemného štěstí partnerů. Společně prožité intimní chvíle a upřímnost jsou spojené s vyrovnanou sexualitou. Ženy v dnešní době při sexuálním styku už nehrají podřízenou roli. Chtějí a umějí vyslovit, co během intimních chvil potřebují. Nemusí se za to stydět a ani by neměly. Sexuální touha je přirozený pud, starý jako lidstvo samo.

I ten nejvyrovnanější partnerský vztah je vystavený různým nebezpečím.

Může za to hlavně zrychlený životný styl a stres. Po dlouhém pracovním dnu je těžké projevit partnerovi dostatek trpělivosti a něžnosti, vytvořit intimní atmosféru nevyhnutelnou k prožití radostného sexuálního aktu. Dlouhodobé spolužití může často vést až k rutině a nudě. Sexuální výkonnost a touhu (libido) ohrožují i některé choroby, při kterých dochází k tělesným změnám. Nedostatek důvěry ve vztahu je tedy časovanou bombou.

Když žena nedokáže partnerovi naznačit, co má a co nemá během předehry nebo aktu ráda, časem se pro ni sexuální akt stává nechtěným, a to postupně znejistí i partnera.

Člověk sleduje velké rozdíly mezi svým sexuálním životem a sexem prezentovaným v médiích, zkušenostmi od kamarádů a náhle zaostává i za vlastními zážitky z minulosti. To může vést k frustraci a pocitu selhání, až se postupně počet sexuálních aktů sníží. Někdo může mít sexuální apetit vyšší, jiný potřebuje sex jen velmi zřídka. V tomto případě pomůže překlenout problémy vzájemná tolerance a zlatá střední cesta. I když na každý problém spojený se sexualitou existuje řešení, jen na nedostatek upřímnosti a otevřenosti ne.

Existuje několik léčivých rostlin, jejichž přírodní účinné složky s ohledem na biologické zvláštnosti žen mohou něžnému pohlaví pomoci dosáhnout pocitu štěstí a plnohodnotného života ve všech jeho etapách.

Damiana je afrodiziakum, které účinkuje proti depresi a zlepšuje náladu.

Vyrovnává a posiluje centrální nervovou soustavu, zmírňuje příznaky stresu, depresí a úzkosti. Vyrovnává hormonální změny, zmírňuje žaludeční nervozitu, střevní křeče, trávicí problémy a výkyvy nálady.

Suma zlepšuje schopnost organismu uvolňovat energii, posiluje imunitu a tělo, zvyšuje pohlavní touhu, působí tonizačně, omlazuje a podporuje růst svalů.

Zmírňuje hormonální poruchy, např. během menopauzy. Osvěžuje v případě chronické únavy a vyčerpanosti. Pomáhá při sexuálních poruchách, jako jsou frigidita nebo snížené libido.

Brazilská borovice zlepšuje fyzickou kondici, povzbuzuje nervovou soustavu.

Maka pomáhá při neplodnosti a zvyšuje i sexuální touhu.

Je zdrojem aminokyselin, minerálních látek a jiných živin. Podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí.

Kořen unicorn obsahuje saponiny s estrogenními vlastnostmi a látku, která posiluje dělohu.

S jejich pomocí snižuje výkyvy nálady spojené s hormonálními změnami. Pročisťuje krev, má detoxikační vlastnosti. Je účinný při problémech v klimakteriu, jako jsou různé vyrážky a návaly. Zmírňuje rovněž pocity úzkosti.

Sarsaparilla zmírňuje záněty, dezinfikuje a snižuje horečku.

Je vhodná k léčbě kožních chorob. Pročisťuje krev, detoxikuje, reguluje vylučování hormonů. Slouží také ke zlepšení revmatických a zánětlivých autoimunitních chorob. Chrání před pohlavními chorobami.

Serenoa – její plod obsahuje sitosterol, glykosidy, flavonoidy a ovocnou kyselinu, které stimulují funkci dělohy a vaječníků.

Guarana obsahuje kofein, který je známý svými povzbuzujícími účinky.

Napomáhá hubnutí, protože potlačuje chuť k jídlu a zvyšuje spalování tuků. Snižuje výskyt migrény a bolestí hlavy. Posiluje srdce, čistí krev, snižuje a předchází tvorbě krevních sraženin. Příjemně ochlazuje organismus a brání jeho přehřátí.

Léčivé rostliny po staletí prokazovaly, že jsou schopné podat pomocnou ruku ženám, aby v každém období života byly vyrovnané a zářily štěstím.

Užívání těchto výtažků formou kúry je v porovnání s jinými preparáty zcela bezpečné, vždyť jde o čisté přírodní látky.

A vedlejší účinky? Snad jen to, že nebudete umět odolat partnerovým něžnostem.

Zdroj: Nutritional Freedom Association

Vyzkoušíte? Pak Vital Woman

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vital Woman: Pro ženské zdraví
Vital Woman: Pro ženské zdraví

Pro vitalitu žen

Detail produktu

Komentáře