Posílení mužnosti.

“Skutečný” muž obvykle nosí aspoň o jedno číslo větší boty než žena a často je zarostlý. Občas je zpocený v podpaží, ale jen výjimečně používá deodorant. Mívá zarostlý hrudník, který rád vystavuje na odiv. Miluje fotbal. Jeho oblíbeným místem je hospoda, kde sedává se sobě rovnými. Pokud žena pere, žehlí, uklízí a vaří, miluje ji, ale nemá rád, když i ona má svůj názor a nedej bože poučuje nebo vyjadřuje své touhy a představy. Touží po ženě, když „na to” dostane chuť, ale časem „na to” dostává chuť stále méně…

Je však správný muž skutečně takový? Uvedená definice je zastaralá, pochází z doby, kdy si muži ještě mohli dovolit takoví být. Dnes si to už naštěstí dovolit nemohou.

Ženská role ve vztazích se výrazně změnila ve prospěch žen.

Mizí nad a podřízený vztah, oboustranně přijatá dobrovolná vazba vyžaduje, aby oba partneři vyvinuli podobné úsilí. A moderní ženy mají o svých vyvolených jasné představy. Přejí si zajištěnou existenci, bezpečí, spolehlivé finanční zázemí. Ale to samotné, i když toho není málo, vůbec nestačí. Jejich vyvolený musí být i duchovním partnerem, přítelem a otcem v jedné osobě. A ještě i to je málo, protože k čemu je takový muž, který se sice dokáže blýsknout intelektuálními schopnostmi, ale jeho výkon v manželské posteli je podprůměrný…? To je jen malá ukázka toho, v kolika zkouškách musí muž obstát, než získá přívlastek „ten pravý”.

Laťka je opravdu vysoko, a tak je příležitostně možná třeba trochu pomoci.

Naštěstí, existuje několik exotických léčivých rostlin, které mohou významně dopomoci k úspěchu mužům, kteří touží plně obstát ve všem, co od nich očekává ženské pokolení.

Jsou to: sibiřský ženšen, liriosma, brazilský jalovec, damiána, sarsaparilla, yohimbe, kopřiva, guarana. Kumulovaný účinek jejich výtažků je nadmíru přesvědčivý, doslova nepřehlédnutelný.

Sibiřský ženšen chrání organismus před stresem, podporuje stavbu buněk a přitom má velmi dobrý vliv na příjemný duševní pocit.

Podstatně zvyšuje i fyzický výkon mužů. Podporuje imunitu, hlavně odolnost proti virům, a zvyšuje plodnost.

Sexuální apetit mužů zvyšuje beta-sitosterol, který se nachází v rostlině liriosma.

Pomáhá překonávat erektilní poruchy a impotenci, podporuje libido a má antidepresivní účinky.

Yohimbe prokrvuje mozek a srdce, zvyšuje zásobování pohlavních orgánů krví, čímž se zlepšují jejich funkce a je možné využívat je jako zdroje radosti.

Významně podporuje pohlavní touhu (libido). Protože tato rostlina uvolňuje sílu a energii, s oblibou ji užívají sportovci, aby zlepšili svou výkonnost.

Kopřiva podporuje metabolismus, má slabší močopudné účinky a její užívaní se doporučuje i pří benigním zvětšení prostaty.

Je dobrá při ošetření sezonních alergií, zánětů nosní sliznice a vedlejších nosních dutin. Chrání před revmatickými a dalšími zánětlivými stavy, snižuje krevní tlak a působí proti vypadávání vlasů.

Damiána podporuje sexuální touhu, ale přitom má pozitivní vliv na náladu, působí proti depresi, snižuje pocit únavy a má i močopudné účinky.

Používá se ke zmírnění erektilních poruch. Tlumí příznaky stresu, depresí a nepříjemného napětí. Podporuje hormonální rovnováhu, zmírňuje žaludeční nervozitu, nepříjemné křeče střev a trávicí poruchy.

Sarsaparilla má dezinfekční a protizánětlivé účinky.

S úspěchem se používá na kožní problémy, čistí krev, má detoxikační účinky a harmonizuje funkce hormonů. Její účinky se využívají v případě revmatických a zánětlivých autoimunitních onemocnění, a také proti některým pohlavním chorobám.

Výtažek z guarany díky svému obsahu kofeinu organismus stimuluje.

Potlačuje chuť k jídlu, podporuje spalování tuků, a tak napomáhá hubnutí. Zmírňuje i migrénu a bolesti hlavy. Podporuje činnost srdce, čistí krev, zabraňuje tvorbě krevních sraženin. Snížením celkové tělesné teploty ochlazuje, čímž zabraňuje přehřátí a úpalu.

Výtažky zmíněných léčivých bylin naplňují muže novou životní energií. A stereotypní manželský život, který už vykazuje znaky postupného vyhasínání, dostane náhle nové perspektivy. Oživí ho společné radostné zážitky, znovu se objeví touha po mazlení a rozmazlování milovaného druha, po bezstarostných hodinách společně stráveného času.

A když už z jakýchkoliv důvodů minulé léto uběhlo bez těchto radovánek, ať vás aspoň potěší vědomí, že dobrý partnerský vztah nezávisí na ročním období. Ať žádného muže neznechutí desetihodinová pracovní doba, nepřátelský šéf, nervózní spoluobčané, konfliktní soused nebo problematická dieta. Toho „skutečného“ muže to jednoduše nemůže znechutit!

Zdroj: Nutritional Freedom Association

Máme pro vás tento komplexní životabudič pro chlapy! Vital Man

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Komentáře