Děkuju ti, že jsi se mnou v Žena je láska!

Pojďme se podívat na to, jak muži vstupují do vztahu a co hledají.

Muž hledá partnerku ne proto, aby s ní žil šťastně až do smrti. Jeho touhou není vytvořit důvěrné partnerství s jednou ženou, netouží po vztahu, kdy splynou dvě duše. Tohle je postoj ženy.

Muž hledá

✔︎ sex

✔︎ základní servis, který mu žena poskytuje

✔︎ pocit, že je pro ženu jedničkou

✔︎čas pro sebe bez rozptylování

To jsou 4 věci, které muži opravdu chtějí.

Možná jsi v šoku a zaražená, ale věř tomu, že všechno ostatní, co dělá muž pro tebe, vychází z těchto čtyř základních potřeb.

Klidně tě pozve na romantickou večeři, řekne ti, že jsi nejkrásnější žena, kterou kdy viděl, bude ti pomáhat v domácnosti, vezme děti na výlet, bude tě dlouho poslouchat, když budeš sdělovat své pocity, klidně bude i lhát, udělá cokoliv, co mu není vlastní, aby dostal jednu ze čtyř základních potřeb – sex, servis, ocenění a čas pro sebe. Je to vlastně hrozně jednoduché poznat, co právě muž potřebuje a stačí mu to dát – pokud možno hned.

Jenže většina žen tyto mužovy potřeby vidí jako nepodstatné nebo dokonce primitivní.

Muži si ale o potřebách žen myslí to samé…

Také jim přijde nesmyslné pitvat se v pocitech, říkat vám o tom, jak jste krásné a jak vás miluje, chodit s vámi nakupovat, dlouze vás hladit před samotným sexem, ale udělají to rádi, pokud my jim dáme to, co potřebují oni.

Smířit se s tím, že nikdy nebudete pro svého muže jedinou, na kterou myslí, že někdy dá přednost kamarádům, jiné ženě třeba jen pohledem nebo sledováním porna, fotbalu, samotě nebo práci, je ohromné ulehčení. Přestanete se trápit kvůli něčemu, co nejde změnit.

Muži mají naprosto jiné požadavky na ženu, se kterou žijí dlouhodobě a na ženu, kterou chtějí krátkodobě.

Z toho vyplývá, proč se po pěti krásně promilovaných nocích už neozve a vztah ukončí. Muži je totiž vlastní to, že když nepřijde jiné naplnění potřeby než sexu, když u krátkodobé partnerky nedostane nic dalšího, tak mu 5x stačí a už víc sexu nechce, jde jinam.

My ženy máme jednu formičku na hledání partnera, ne dvě.

Chceme muže, který je osobností, má smysl pro humor, je citlivý, chytrý a má pěkné tělo. Pokud uvidíme muže, hodnotíme jeho tělo z toho pohledu, zda je silný, aby pro nás ulovil mamuta, aby opatřil zdroje. Když se usmívá, znamená to, že se s námi o své zdroje podělí. Citlivost ukazuje na to, že bude mít rád naše děti. My ženy hledáme jistotu, že budeme moci s mužem vytvořit harmonický vztah a harmonickou rodinu.

Vraťme se k mužům a k tomu, co hledají a jak to hledají.

Především očima, muži jsou vizuální, a tak je pro ně důležité, co vidí. Žena, která je zaujme, musí být přitažlivá, mít pěkné tělo, prsa, zadek, a teprve jako poslední zkoumají její osobnost. Proto ženy v minisukních, hlubokých výstřihách, s výrazným líčením a vyzývavým chováním jsou pro muže přitažlivé, ale pouze na krátkodobý vztah. Při jakémkoliv náznaku závazku muži z těchto vztahů vycouvají. Neznamená to, že musíte chodit v režném pytli, ale je důležité uvědomit si, jak naladěné muže takto oblečené přitahujete.

A uvědomit si, co muž očekává od dlouhodobé partnerky. Jsou to v podstatě podobné věci, jako očekávají ženy – muž očekává osobnost, přitažlivost, chytrou hlavu, smysl pro humor a pěkné tělo.

Závazek u krátkodobých vztahů je pro muže nepřijatelný, naopak u dlouhodobých vztahů je to důležitý požadavek, protože muži potřebují mít pocit, že jsou pro svou partnerku tím jediným chlapem.

Muže na první pohled přitahuje tělesná krása, ale není to tak, že musíte mít dokonalé tělo jako modelka.

Muži jsou naprogramovaní na poměr 70% pasu vzhledem k bokům, a je lhostejné, zda jste štíhlé nebo oplácané. Je dokázáno, že tento poměr je magnetem pro mužské oči, tak se snažte tyto své proporce při hledání partnera zdůraznit.

Muži hledají stejně jako jejich předkové u ženy mládí, plodnost a zdraví, to jsou podmínky pro to, aby žena byla schopna předat jejich geny další generaci. Neznamená to ale, že pokud jste ženy po padesátce, jste odsouzeny k samotě. Jen je důležité pečovat o svůj vzhled a udržovat se atraktivní a vizuálně pro muže přitažlivá. Pamatujte i na svůj vzhled v trvalém vztahu, není horší stav, než když žena o sebe přestane pečovat, protože už má muže jistého. Nikdy nemáme muže jistého a stále musíme naplňovat jeho potřebu vidět pěknou ženu v nás.

Také nejvíc odpuzujícími větami pro muže jsou takové, které ženy prohlašují o svém těle – jsem tlustá, mám velký zadek, mám takové a makové vlasy, mám vrásky, mám splasklá prsa, mám děsné špeky.

Muže otravují řeči o nedokonalém těle, a ještě víc je otravuje, pokud se muže stále ptáme: Mám velký zadek? Nevadí ti moje břicho? A chceme utvrzení, že nevadí, a pak nutíme muže lhát.

Pokud máte pocit, že vaše tělo není dokonalé, pak plňte úkol: Každý den se postavte nahé před zrcadlo a nahlas si říkejte, jak jste krásné, jak máte hezká prsa, zadek, bříško, stehna, obdivujte se, a především obdivujte ty části, se kterými máte nejvíc problém a nejvíc je nechcete přijmout.

Pokud se nebudete milovat takové, jaké jste, nebude vás tak milovat ani partner.

Je třeba pochopit muže, jak vnímá a jak funguje, a milovat je se vším všudy, jací jsou. Protože odmítáním mužské energie odmítáme muže jako takové. Pokud nechceme muže takové, jací jsou a chceme je jiné, víc nám blízké, víc v ženské energii, pak si takové přitahujeme. Muže mamánky, kteří se na nás nelepí a potřebují náhradní pečovatelku, nebo muže zženštilé, kteří nám budou pomáhat v domácnosti a starat se o děti, ale nedokáží vydělat ani korunu.

Problém je, že když se žena bojí mužské energie, bude mít nedostatek i té ženské, a sama přebytek mužské.

Většina žen chce muže, ale některé mužské stránky a potřeby odmítá.

A tak chce jen něco, jen část z mužské energie, to ale nejde. Buď beru všechno, nebo nedostanu všechno.

Mějte rády chlapy se vším všudy i s jejich nešvary, které se nám ženám nelíbí a o kterých bychom snad raději ani nevěděly.

Pak budete přitahovat muže zdravé, dospělé a ony nešvary se budou pomalu, vaší tvorbou ve vztahu, ztrácet. Pokud si budete stále na muže stěžovat, budete svým postojem odpuzovat právě ty muže, které nejvíc chcete.

Stěžováním na muže, na fungování mužů, se stáváte pro ty správné muže, které byste chtěly získat, naprosto neviditelné.

Ženy jsou samy proto, že muže ve skutečnosti nechtějí. Nechtějí celého muže se zdravým mužstvím.

Chtějí jen něco, a tak to také dostávají. Často jen na chvíli. Buď jsou takto vybíravé, nebo se neumí udělat dost atraktivní pro ty správné muže.

A tak první věcí, kterou je třeba přestat dělat, pokud si chcete přitáhnout správného chlapa, je stěžovat si na muže jakkoliv a kdekoliv.

Musíte se do mužů a toho, jací jsou, skutečně zamilovat, uvidět krásu v jejich nedokonalostech. Čím víc uvidíte a přijmete mužské nedokonalosti, tím přitažlivější se stanete pro muže, protože zmizí důvod si na cokoliv mužského stěžovat.

Já vím, co řeknete – že máte důvod si stěžovat. Ale vraťte se na začátek, že co vysíláte, to se vám vrací, čím jste, to si do života voláte. A tak stěžováním se dostáváte do uzavřeného kruhu, kde budete prožívat stále to stejné, stále stejné situace, na které budete mít důvod si stěžovat, a tím si opakovaně budete potvrzovat, že máte pravdu.

Čím víc pozornosti věnujete tomu špatnému, tím víc ho v životě budete dostávat, a tím víc budete přitažlivé pro ty „špatné“ muže.

Pokud nemáte partnera, znamená to, že buď odmítáte mužství jako takové, nebo jste nenašly způsob, jak být atraktivní pro muže, kterého hledáte, nebo máte strach z blízkosti a lásky. Nebo to máte všechno dohromady.

Jsem vděčná, že vás všechno kolem ženství a mužství mohu učit v Žena je láska.

Děkuju, že jste se mnou!

s láskou Miluška

P.S.

Pokud jsi připravena vydat se na vědomou ženskou cestu sama k sobě a pracovat na svém ženství a následně partnerství, projdi si Probuzení a vstup do KRUHU Žena je láska. Já a stovky Kruholásek tě tam čekáme s otevřenou náručí ♡

Komentáře