Naše poradna je plná dotazů ohledně partnerských vztahů. Ptáte se všichni na to stejné:

„Jak to mám udělat, abych byl se svým partnerem šťastný?“

A já odpovídám stále to stejné:

„Pochopte sebe, najděte své životní úkoly a proč tu ve škole života jste, a pak vám dojde, proč máte se svým partnerem právě ty problémy, které máte.

Pak vám docvakne, co na sobě změnit, aby vás partner přestal trénovat.

A pak budete šťastni.“

Jak nádherné by bylo, kdyby každý věděl, že partner je je „budovatel“ našeho sebevědomí. Že nám jen pomáhá najít vědomí sebe. Pak by nebyly hádky a smutky, nebylo by obviňování a snaha dostat toho druhého tam, jak to chci mít já.

Přijmout, že náš partner vždy dokonale napichuje místa, která si máme vyléčit, je druhý krok k lásce až do smrti. Vědět, že on jen rozdmýchává staré smutky a rozdírá staré rány, které když znovu prožiju a jinak pochopím, a změním se, vyléčím se.

Jak pochopit sám sebe, jak pochopit partnerské léčení, to najdete v Soužít je láska

Stávat se lepším bez partnera jde velmi těžko. Žít bez partnera je strach z bolesti léčení.

Jenže tím, že se léčíte, otevíráte si vrátka do míst, o kterých nemáte ani tušení. Léčení prohlubuje intimitu a důvěrnost. A vy pomalu, ale jistě poznáváte, že váš partner není váš soupeř, ale pomocník. Že vám jde o stejnou věc. Že jste jedno.

Přišel mi email: Najdi si milenku nebo milence a žij spokojeně! Denně se seznámí 420 párů! Ženatí muži hledají milenky, vdané ženy hledají milence…. jak smutné.

Myslet si, že manželstvím končí spokojenost, vzrušení, touha, naplnění…

Manželstvím to pravé teprve začíná!

Čím déle spolu partneři žijí, tím hlubší vztah mohou vytvořit. Mohou. Často ale žijí jen vedle sebe a kvůli někomu (dětem) nebo něčemu (baráku).

Nebojte se jít do partnerství naplno, milovat jako šílenec, vrátit se do okamžiků totálního odevzdání, vyprdnout se na zrady a chyby.

Partner je jako dezinfekce, vyčistí vaše rány, a i když to bolí, vy se stanete celistvou a zahojenou bytostí!

Přeji vám milovat a být milován naplno!

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Stres Management B komplex: Komplex vitamínů skupiny B
Stres Management B komplex: Komplex vitamínů skupiny B

Stres je součástí našich životů. Zatímco potřebujeme pozitivní stres, protože nás motivuje a zvyšuje naši výkonnost, negativní stres může ztrpčovat naše životy a dlouhodobě může vést i k nemocem. Předcházejte stresu správným životním stylem a vhodnou dietou! Vaši snahu může podpořit rodina vitaminů B doplněná v našem produktu Stress Management vitaminem C a hořčíkem, která nejenže pomáhá činnosti nervového systému, ale rovněž má pozitivní vliv na metabolismus a činnost imunitního systému.

Detail produktu

Komentáře