Před nějakou dobou jsem bojkotovala slavení Silvestra. Přišlo mi to jako vynucené všeobecné veselí, a ze své osobní podstaty cokoliv, co je nucené, odmítám…

Ale došla jsem časem k pro mne velkému uvědomění.

Oslavy Silvestra je jedna z mála společných aktivit všech lidí na této planetě ve stejný čas! A ještě ke všemu se stejným záměrem!

Vánoční svátky jsou chvilky spočinutí, klidu a vnímání harmonie a lásky v našich rodinách a vztazích.

Užíváme si pocitu, že jsme spolu, že se máme rádi, že patříme do větší komunity širší rodiny. Setkáváme se, přejeme si lásku, pohodu a klid. Dáváme si dárky jako výraz toho, že na druhé lidi myslíme a chceme jim udělat radost.

A když se nasytíme pocitem, že jsme milovaní, že někam patříme, že máme jistoty v rodině, začneme v sobě pociťovat energii touhy vyjít ven. Je to stejné, jako když se dítě nasytí lásky své mámy, získá stabilitu a sebejistotu v její náruči, a začíná se osmělovat a rozlétá se do světa.

Tento pocit nastává koncem vánočních svátků zcela přirozeně v každém z nás. Proto potřebujeme udělat velkou oslavnou tečku za tím, co jsme dokázali. Jak skvělé a pevné vztahy máme. Jakou stabilitu jsme zvládli udělat pro krok dál…

Uvědomujeme si širší komunitu, kam patříme. Naše rodná zem. Kontinent, planeta Země, Sluneční soustava, Vesmír, … Bůh.

Toto uvědomění musí ven! Je třeba ho oslavit!

Celé lidstvo tryská o Silvestra energii vděčnosti za to, co má a kde je!

Pálíme ohně, vystřelujeme ohňostroje, zapalujeme svíčky ve všech podobách. Rozsvěcujeme světlo, abychom vyjádřili světlo v nás samých, které jsme si díky vánočnímu klidu uvědomili.

V jedné půlnoční meditaci jsem vše pochopila…

Planeta Země se otáčí stejně jako Zdroj, Vesmírné vejce, nekonečná databáze, Bůh. Vše je v nekonečném pohybu, protože energii nejde zastavit. Postupně s příchodem Nového roku se Země rozsvěcuje, jiskří, vysílá signály do Vesmíru, za celé lidstvo volá:

„Víme, kam patříme, a jsme vděčni za to, že můžeme být součástí tak neskutečné nádhery tvoření lásky. Rozsvěcujeme svá srdce, plamínky naděje a důvěry ve vyšší smysl všeho. Jsme děti na cestě a posíláme poděkování za shovívavost, kterou nám tento systém poskytuje. Cítíme se v bezpečí a víme, že jsme chráněni a podporováni s tou největší možnou láskou starších bratrů.“

Je naší povinností slavit Silvestr!

Rozsviťme svá srdce ve stejný čas jako všichni lidé na celém světě.

Spojme se v jednu energii a prosme za stejný cíl.

Víc spojení, víc lásky a soucitu, víc naladění a shovívavosti, víc sounáležitosti, víc odpuštění a naslouchání, víc pocitu, že jsme jedno. Protože jsme.

Až uhasnou oslavné ohně, až vykřičíme náš společný záměr, budeme mít každý dost osobní síly začít nový rok s novou energií a podporou…

I my jsme tu proto, abychom vám pomáhali. A vám za zpětnou podporu děkujeme.

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Noni liquid: Komplexní produkt z přírody
Noni liquid: Komplexní produkt z přírody

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře