ŘADA BIOKOSMETICKÝCH PŘÍPRAVKŮ

Kosmetické přípravky řady OrganiCare jsou vyrobeny ze vzácných účinných látek léčivých rostlin, které jsou pěstovány na biofarmách. Po ručním sběru následuje výrobní proces, který je založen na přesnosti a pečlivé kontrole, nepoužíváme žádné chemické přídavné látky a díky tomu dokážeme zachovat celkový účinek vzácných složek. Výsledkem jsou produkty mimořádně vysoké kvality, čistoty a účinnosti.

Do řady kosmetických přípravků OrganiCare patří sprchový gel, tělové mléko, šampon, kondicionér, dvě odlišné zubní pasty a balzám první pomoci. Díky šetrnému působení přírodních, nealergizujících látek může naše přípravky používat celá rodina, jsou ideální volbou pro děti stejně jako pro osoby s citlivou pokožkou.

PÉČE O PLEŤ A VLASY

Mezi základní složky našich přípravků péče o pleť a vlasy patří aloe vera, olivový olej, levandule, rozmarýn a bambucké máslo. Sílu a čistotu léčivých rostlin jsme zahalili do mimořádně příjemné vůně a uzavřeli do elegantního obalu. Produkt pomáhá navrátit naší kůži a vlasům jejich přirozený stav.

Sprchový gel ORGANICARE BATH & SHOWER (250 ml) jemně čistí, chrání a ošetřuje pokožku během sprchování nebo koupání a dodává tomu, kdo jej používá, příjemnou svěžest.

Tělové mléko ORGANICARE BODY LOTION (250 ml) se rychle vstřebává, zklidňuje a chrání namáhanou kůži a dodává jí živiny, a tak pokožka zůstává po delší dobu jemná, hebká a pružná. Je možné použít jej na celé tělo, je vhodný i pro normální kůži.

Šampon ORGANICARE SHAMPOO (200 ml) jemně čistí a chrání pokožku hlavy a vlasy před všemi nečistotami, za které mohou vnější vlivy a každodenní stres, jimž jsme neustále vystaveni. Je vhodný pro všechny typy vlasů i pro každodenní používání.

Kondicionér ORGANICARE HAIR CONDITIONER (200 ml) je dokonalým doplňkem k našemu šamponu. Jemně ošetřuje, posiluje a chrání vlasy po umytí. Díky jeho vzácným živinám budou vaše vlasy hebké, lesklé a dají se snadno rozčesat.

ZUBNÍ PASTY

Naše bio zubní pasty neobsahují fluoridy, nikl ani mentol, proto jsou vhodné i pro ty, kteří užívají homeopatické přípravky. V naší nabídce jsou zubní pasty s obsahem bio aloe vera a bílého jílu pro denní ústní hygienu celé rodiny.

ORGANICARE ALOE TOOTHPASTE (75 ml) obsahuje aloe vera, sléz a eukalyptus, která má osvěžující a protizánětlivé účinky a kromě toho, že jemně čistí zuby, také zklidňuje zanícené dásně.

ORGANICARE WHITE CLAY TOOTHPASTE (75 ml) je zubní pasta s příchutí citronu a šalvěje s obsahem bílého jílu, která má dezinfekční a bělící účinky, a tak nabízí dokonalé řešení v případě, že vám kromě důkladného čištění záleží i na kráse vašich zubů.

RESCUE GEL (60 ml)

Náš bio balzám první pomoci byl vyvinutý ke zmírnění bolesti a chladivé zklidnění. Uzavřeli jsme jeho vynikající léčebné látky (aloe vera, mentol, kafr, heřmánek, šalvěj a rozmarýn) do praktické lahvičky kulovitého tvaru, aby vám přinesl rychlou úlevu při revmatických bolestech, svalových křečích, namožených svalech, spálené kůži, bodnutí hmyzem nebo při špatně průchodných dýchacích cestách. Je ideální volbou jak po sportu, tak i na procházce nebo na dovolené.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Věděli jste, že kosmetické přípravky, které získají označení bio, musí vyhovovat přísným požadavkům?

Ty se vztahují na suroviny, které pocházejí z biofarem, na přesně určenou techniku obdělávání, na vyloučení chemických a syntetických látek a genetické modifikace.

Zdroj: www.calivita.com

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Acai: Pro stálou hladinu cukru v krvi a na pohodlné hubnutí
Organic Acai: Pro stálou hladinu cukru v krvi a na pohodlné hubnutí

Acai je exotické ovoce pocházející z amazonského deštného pralesa, které je mimořádně bohaté na antioxidanty a obsahuje také vitaminy B1 , B2 , C a E, niacin, železo, draslík, fosfor, vápník a různé aminokyseliny. Má vysoký obsah vlákniny a přitom obsahuje poměrně málo cukrů. Domorodci používají toto ovoce při léčbě různých problémů: kožních obtíží, menstruačních bolestí, trávicích problémů a také v případě cukrovky, srdečních chorob a různých typů rakoviny. Náš produkt s biocertifikátem pochází z kontrolovaných biofarem.

Detail produktu

Komentáře