Dotaz

Dobrý den. Řadu let mám problémy s alkoholem. Vydržím rok abstinovat bez odborné léčby, ale opakovaně do závislosti padám. Opravdu jsou tablety Kudzu účinné? Nemám pocit, že by ovlivnily průběh… děkuji za radu, jak zvládnout svůj největší problém.

Odpověď

Dobrý den,
tablety Kudzu nedoporučuji, tudíž nevím, zda jsou účinné. Jinak si určitě myslím, že je třeba při řešení jakéhokoliv zdravotního problému použít přírodní doplňky stravy, ale především jako základ pochopit, proč se celá situace člověku vyskytla, proč jí potřebuje a co má na sobě změnit – a k pomoci této změny použít právě doplňky stravy.
Alkoholismus je útěk. Útěk z reálného světa, který vidíme jako tvrdý a nepříjemný s tím, že nevidíme svůj vlastní podíl na stavu svého okolí a také nevidíme vlastní možnosti, jak ho změnit. Proto si okolní svět změkčujeme, konfliktní situace si zamlžujeme, aby nebyly tolik vidět. Alkoholem se stáváme znovu dětmi (cucání z láhve nám dává pocit bezpečí, opilí dětinsky mluvíme, jako děti klopýtáme), tím můžeme zakrýt bolest z neúspěchu v roli dospělých. Alkoholem splachujeme vše, co nám přijde těžko stravitelné.
Nejdůležitější je pochopit, že tvůrce svého života není nikdo jiný než vy sama. Všechny situace, lidi kolem sebe, nepříjemnosti a radosti, ztráty a zklamání, lásku a porozumění, si do svého života přitahujete vy sama svými postoji a chováním přesně podle jasných pravidel – co vysíláte, to se vám vrací. Je třeba přijmout svůj život jako školu, ve které jen vy se máte čemusi učit, ostatní jsou jen vaši učitelé a nástroje k tomu, abyste pochopila to své. Je třeba přestat se zabývat druhými lidmi, jejich chybami, chováním, je třeba začít se zabývat jen a jen sebou. Pochopit sebe, své potřeby a úkoly a těmi se zabývat, vše ostatní nechat stranou. Jste člověk, který cokoliv si zamane, to dokáže. Máte obrovský citový potenciál, který ovšem může při neaktivitě působit destruktivně zpětně na vás nebo na druhé. Máte mnoho energie, kterou je třeba uplatňovat, realizovat, ventilovat. Měla byste si najít činnost, která vás baví a tu začít aktivně provozovat, skutečně velmi aktivně začít tvořit a realizovat. Potřebujete uplatnit svou touhu po svobodě, potřebujete si rozhodovat sama, dělejte to. Možná vás drží při zemi pocit, že nejdůležitější je rodina a snažíte se dělat vše pro ni, to je ale třeba změnit, rodina jsou přátelé, ale nejdůležitější jste pro sebe vy sama. Měla byste se vydat cestou pomoci druhým a protože obchodník a prodejce je pro vás nejlepší činnost, která vám také nejlépe jde, spolupracujte s námi. Čtěte knížky Malá Duše a Slunce; Hovory s Bohem; Žádná setkání nejsou náhodná; všechny vám pomohou.
Mohu vám udělat rozbor šitý na míru.
A své tělo podpořte džusem Noni – regeneruje játra a tím pomáhá vidět svět měkčí a hezčí, podporuje lepší trávení a tím pomáhá přijímat nepříjemné situace s láskou a pochopit je, a ne se s nimi trápit a zlobit, harmonizuje hormonální systém a tím pomáhá udržet v rovnováze psychiku, a otvírá korunní čakru a tím pomáhá pochopit, co mám v životě řešit a dává sílu to udělat.
Kdyby něco, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře