Dotaz

Zdravim, chcel by som sa opytat ako je mozne spoznat ake farby sa nachadzaju v mojej aure.farby poznam aj co znamenaju ale doposial som nezistil tie svoje bol by som rad keby som vedel ako sa to da zistit! :)Dakujem.

Odpověď

Dobrý den,
základní svou barvu můžete zjistit ze svého data narození, nebo jsou knihy, kde zjistíte rozsáhlejší informace. Odpověď na podobný dotaz najdete tady. Můžete si jít svou auru nechat vyfotit speciálním přístrojem….
Ale k čemu? Aura je odraz toho, jak se cítíme, a především je nestabilní. Základní barva zůstává, ta ukazuje náš hlavní životní úkol, ale ostatní se mění klidně během dne i hodiny, záleží na nás samotných, jak se měníme. Jsme prchlivý, vybuchneme rychle, zase se rychle zklidníme, nebo se dlouze s něčím trápíme a nemůžeme vstřebat, jsme dlouho naštvaní – tak rychle se mění i naše aura. Není třeba znát barvy své aury, stejně jako není třeba znát své minulé životy. Pokud by Vesmír chtěl (a on je přece dokonalý, nedělá nic zbytečně a náhodou), abychom viděli svou auru zcela přirozeně a na tom základě s tou informací nějak pracovali, zařídil by to tak 🙂 Pokud se tím chcete zabývat, tak při zjištění informací o sobě také na své změně reálně pracujte 🙂 Od toho tu jsme.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře