Dotaz

Dobrý den, milá poradno,
chtěla bych se Tě zeptat na jeden problém, který mě trápí dlouho a nevím co s ním… Jsem žena jako každá jiná (mnozí říkají, že atraktivní) a přesto mám problém žít jako žena snad v nejdůležitější oblasti, která je relevantní i mému věku.. Mluvím o splynutí dvou lidí, kteří se milují… Partnera miluji a vážím si ho, přesto nejsem schopná se „otevřít“ na místě, které je pro to určené… Nerozumím z jakého důvodu mi to nebylo a není dopřáno, ale chtěla bych s tím něco udělat, něco co je v mých možnostech. Údajně jsem od malička reagovala citlivě na zmíněném místě i na běžný lehký dotyk při koupání… Myslím si, že jsem osoba velice vnímavá pro spoustu věcí a tato skutečnost může mít souvislost s mým problémem. Netuším, co můžu udělat pro zlepšení mého života, chci milovat a být milována se vším všudy… Najde-li se pro mně jakákoli sebemenší rada, budu za ni moc vděčná.
Přeji pěkný den a děkuji za přečtění!

Odpověď

Dobrý den,
nejsou bloky buď v těle nebo v mysli, jsou tam i tam 🙂 Jedno se projevuje prostřednictvím druhého, pokud jedno pořešíme, pomůžeme i druhému. Pokud byste potřebovala důkladnější rozbor, ráda udělám za poplatek. Pak bych potřebovala data narození i vašich rodičů a partnera. Teď jen naťuknu.
Měla jste velmi těžký vstup do tohoto života, řekla bych, že jste byla nechtěné dítě nebo rozhodně nějaké velké problémy při početí, těhotenství, porodu, či brzkém dětství byly. Tak jste to chtěla, tak jste si to vybrala! Řešíte silnou karmickou zátěž možná celého pokolení žen ve vaší rodině a máte velkou, velkou šanci ji přetnout. Jde o ženskou roli, podvolení se muži, přijetí své podřízenosti muži (třeba i v posteli) jako svou sílu a jediný zdroj naplněného štěstí v partnerství. Sevření je strach, strach je blokace toku lásky. Při spojení ženy s mužem dochází k návratu do naší celistvosti, na chvíli se zase stáváme tím, kým ve skutečnosti jsme – jednotou jin a jang, ženou i mužem zároveň. Můžeme zažít sebe v celistvosti i jako vše pozitivní i negativní v nás, milování, orgasmus nás přivádí do stavu poznání se jako anděla i ďábla. Naše nejspodnější čakry, kořenová a sexuální  vždy souvisí s naším stínem, jsou to brány k našim temným stránkám, které bychom možná raději nechtěli vidět, ale je třeba nechat tyto brány otevřené, kdybychom nepoznali říši našich stínů, nemohli bychom vidět sebe jako světlo! Uzavření je strach z otevření – proč? Je to strach z ublížení… který ve vás leží z minulosti. Pokud máte milujícího partnera, se kterým o všem můžete mluvit a nebojíte se, mluvte o tom, a také se otvírejte fyzicky, reálně na tom pracujte. Hlazení, mazlení, vše, co vás zbaví strachu, je ta správná cesta… Také otvírání dolního světa je důležité – sdělujte sobě i svému partnerovi stinné stránky sebe, otvírejte mu to ošklivé, co je ve vás. I to jste vy! Kolik je nahoře, tolik je dole… láska miluje bez podmínek a souzení, každý máte obě stránky, ven s ní 🙂
A fyzicky rozvolňujte… Noni (3 polévkové lžíce denně) + Evening Primrose Oil (1-1-1) + Liquid Chlorophyll (3 lžičky denně) + Vital Women (1-1-1) + Rhodiolin (2-2-2) + EveryMoments – pomoc fyzičnu pomůže zpětně mysli a tak stále dokola.
A zkuste knížku Harmonie v manželství…
Jsem tu s láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře