Dotaz

Dobrý den,

ráda bych se zeptala jaká je duchovní přičina a s čím souvisí bolest čelistního kloubu – lékaři si neví rady, podle nich jsem “zdravá”. Bolí mě jen pravá strana čelisti a to necelé 2 roky, nemůžu otevřít čelist na více než 2 prsty, musím si dávat pozor na zívání. Ještě bych ráda se zeptala, co je příčinou očních tiků – mám nutkavý pocit mrkání očí, k večeru mě oči už pobolívají, jsou dny, kdy mrkám opravdu hodně. U lékaře jsem nebyla. Jako malá jsem tiky občas mívala, ale tyto trvají už přes rok, uvědomuji si je a vzhledem k mému věku mě moc trápí.

Moc děkuji za radu. Přeji krásné jarní dny

Odpověď

Dobrý den,
ohledně čelistního kloubu si přečtěte tento dotaz a mou odpověď, jde o problém jisté zatvrzelosti, kdy především v oblasti vztahů s muži máte “zatuhlé” postoje. Vy sama máte velké množství mužské energie a potřeby prosadit sebe a svůj názor. Chce to změkčovat 🙂
Tiky v očích je projev těla, které podvědomě ukazuje na cosi nezpracovaného a nepřijatého ve vás. Oční záškuby vás nutí konečně se podívat na věci, které je třeba řešit. Ukazují na potřebu mít vše pod kontrolou a podle sebe, neschopnost nechat věci být, plynout si svým životem, povolit, křeč, držení něčeho nebo někoho, kterého chcete ovládat podle sebe. Znovu je zde mužský prvek, současně neschopnost projevit a vyjádřit své emoce.
Kurz Žena je láska je do dnešní půlnoci za polovinu, potřebujete ho jako sůl a věřím, že za tuhle cenu si ho dovolit můžete.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?