Dotaz

Dobrý večer,
obracím se na Vás s prosbou o radu – pomoc. Před necelými 2 lety mi byla vytržena stolička vlevo dole. Vytržení bylo velmi bolestivé, jelikož byl prý pod zubem zánět. Vytržením zubu však vše začalo. Asi 3 týdny jsem nemohla vůbec existovat, v práci jsem si vzala volno, noci byly hrůzostrašné a nic nepomáhalo.Vše se špatně hojilo. Návštěvy u zubní lékařky ukazovaly, že po je rána čisté a vše ok. Ale nebyl tomu tak. Jelikož jsem odpůrce na farmaceutického průmysl ty drijáky jako Aulin apod jsem odmítala. Z lékárny užívám jen homeopatika a to je tak asi vše když jí navštívím :-). Homeo zabrala parádně, vyvalil se vem hnis a vše možné – byl klid. Jen na chvilku. Vždy po 3 měsících začne dáseň ukrutně bolet a vše jede na novo. Pelášim pro homeo , opět vyteče lavina hnisu a všeho možného a je klid. Jsem z toho již nešťasná, přeji si mít zdravou dáseň napořád a stále. V knize Duchovní přičiny nemoci jsm se nějak nedočetla proč? Vždy když mě něco trápí či bolí, pohladím dannou část těla láskou, promluvím s ní, požádám jí a celkově se vždy vše vyřeší bez chemie a všeho toho hnusu co do sebe ostatní lidi cpou. Z dásní mi to ale nejde, potřebuji pomoci, nakopnout, poradit, co mi moje tělo říká, co dělám špatně, co se děje?? Neumím si sama poradit, proto prosím pomoc. Nyní ležim, švédské kapky na dásni, dáseň rozdrancanou a stále přemýšlím, mám tam nějaké staré úlomky zubu v té dásni nebo … Už jsem z toho špatná. Hledala jsem i souvislost zubu co byl vytržen, ale stejně si neumím pomoci. S manželem bychm chtěli miminko, ale nejprve chci mít vyřešenou dáseň. Proto Vás velmi prosím o odpověď. Již jednou jste mi poradila a za to též moc děkuji.
Přeji Vám krásný večer a nejen ten. Radka

Odpověď

Dobrý den,
to, co se vám dnes děje je v přímé souvislosti a o tom stejném jako váš první problém, se kterým jste se na nás obrátila. Můj dotaz je – udělala jste, co jsem vám poradila? Změnila jste stravu, pitný režim, užívala doporučené produkty? Pokud ne, pak to byla chyba, a pokud ano, tak to bylo asi krátce, protože problém se vystupňoval. Stoličky jsou kontrolkou orgánů v dolní části břicha, především tlustého střeva. Dotaz, za který děkujete, je přesně z toho období, kdy vám následně vytrhli stoličku! Pokud si přečtete mou tehdejší odpověď, tak dnes má rada je naprosto stejná s tím, že bych v této fázi, kdy je vlastně vše mnohem horší než tenkrát, přidala další protizánětlivé produkty, ráda vám poradím, které.
Je výborné řešit své potíže nechemicky. Ovšem pokud už jednou onemocní tělo, duchovně ho nevyléčíte, tělo potřebuje hmotu, tj. stravu, doplňky stravy. Z té minulé odpovědi jste si něco vzala? Změnila své postoje? Totiž změna postojů, které mne dovedly do nemoci, je základem vyléčení. Pokud máte zájem o placený rozbor, proč to tak přesně máte a co máte změnit, k čemu vás to vyzývá, ráda vypracuji 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře