Dotaz

Dobrý den,
ráda bych se Vás na něco zeptala. Už od té doby, co jsem začala menstuovat mám problémy s vaječníky. Byla jsem několikrát u gynekologa, nezjistil nic zvláštího, jen to, že v době ovulace vaječníky prostě bolí. Ale kolikrát je to bolest, že se to nedá ani vydržet. To není ale všechno. Po pohlavní styku s manželem mne bolí dost břicho. Nemyslím si, že by byl nějaký hrubý nebo náš sex nějaký nepřiměřený, ale břicho mne bolí a musíme počkat tak 3 dny, než se to uklidní a my můžeme znova. Mohu se zeptat, jaký to má význam z psych. hlediska? Děkuji moc.

Odpověď

Dobrý den,
zdraví vaječníků ukazuje na to, jak žena správně využívá svou tvořivost. Vaječníky jsou zásobárnami nového možného života (pokud se rozhodneme ho vytvořit) a také produkují ženské pohlavní hormony, jejichž rovnováha ukazuje na to, jak v rovnováze máme svou ženskou a mužskou stránku, jak my ženy dokážeme ženami být. Souvisí to tudíž také s přijetím své ženské role a s přijetím partnera s jeho dominantním, aktivním a řídícím postavením ve vztahu. Pokud vás provází bolesti vaječníků už od první menstruace, pak vaše potíže nesouvisí prioritně s vaším partnerem, ale s vaším otcem nebo jiným mužským z vašeho dětství a mládí. Tam hledejte. Velmi důležité pro vás je pochopit roli ženy a přijmout ji. Žena má být ve vztahu náručí, pohlazením, pochopením, přijetím a láskou. Pokud žena příliš tlačí, aktivuje, organizuje, řídí životy druhým, příliš se prosazuje a chce mít „navrch“, pak má převahu mužského principu. Pokud se nechá zatlačovat do kouta, nutit do věcí, které se jí příčí, jen třeba logicky nedokáže vysvětlit, proč, pokud stále ustupuje a ustupuje ze svých představ o šťastném životě, pokud zapomíná na sebe a svá přání, pak má nezdravou převahu ženského principu. Nic z toho není dobře. Žena má být především láskyplnou a chápající náručí, ale ne poníženou otrokyní. Je dost těžké najít rovnováhu, i když má zkušenost je taková, že téměř každé ženě by neuškodilo trošku posílit svou ženskost, mám pocit, že je víc žen, které tlačí.
Je jasné, že je třeba také podpořit své tělo, ono zpětně zase pomůže mysli pochopit, co má. Takže užívejte toto doporučení:
Pupalka dvouletá – Evening Primrose Oil – její olej má výrazné estrogenní účinky, tudíž povzbuzuje tělo k produkci ženských pohlavních hormonů. Dávkování 1-1(v 15:00)-1.
New Life – multivitamín a multiminerál pro ženy těhotné a kojící, ale i pro všechny ostatní, které těhotné byly nebo budou, připravuje ženu na těhotenství a pomáhá jí postavit se po porodu na nohy. Dávkování 1-1(15:00)-0.
Noni – pokud si ho můžete dopřát, bylo by vhodné ho prostřídat s výše doporučovanými produkty. Umí totiž navíc srovnat psychikua přinese vám uklidnění a víru ve věci příští. Také srovnává hormonální systém. Dávkuje se 3 lžíce denně.
Bylinné čaje na podporu ledvin – vypít mezi 15-18 hodinou.
I když lékař nic zvláštního nenašel, je jisté, že vaječníky v pořádku nejsou… kdyby vám něco s kůrou nebylo jasné, ozvěte se. Uvidíte za dva tři měsíce, jak se budete cítit. Určitě fajn.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře