Dotaz

Dobrý den,
prosím Vás o radu pro mou dceru, která se již několik let marně snaží zbavit bradavice na obličeji – konkrétně na bradě :-(. Vyzkoušeli jsme snad všechny dostupné metody (různé preparáty k potírání, vypalování dusíkem, mechanické odstranění špachtličkou, chirurgické odstranění) a bradavice se pokaždé objevila znovu. Bradavice vypadá jako malý “květáček”. Prosím, poraďte.
Předem děkuji. Krásný den.

Odpověď

Dobrý den,
na bradě se ukazuje stav pohlavních orgánů, bradavice je signálem jejich oslabení. Bradavice ukazuje na něco ošklivého, na nehezký postoj a nepěkné smýšlení. Vaše dcera je podle astrologie devíti planet strom – dřevo, a do této energie patří orgány játra se žlučníkem. Životním úkolem těchto lidí je učit se být Radovánkem, dívat se na celý svět a každého, sebe nevyjímaje, jen a jen s láskou. Bradavice ukazuje, že lásky ve vztahu k sobě příliš nemá, také druhé, především mužskou stranu, ráda kritizuje a soudí. Vaše dcera má potíže přijmout své ženství (bojí se, že bude muset mužským ustupovat), má totiž ráda svůj názor a za ním si stojí, je třeba jí vysvětlit škodlivost “emancipace” a vyložit jí, co je ve vztahu muž – žena důležité a v čem je její ženská role nenahraditelná a úžasná, v čem je její síla, že právě v onom ustupování 🙂
S odstraňováním bradavic je skutečně potíž… ony velmi důrazně vyžadují duchovní pochopení, proto se tolik nedaří se jich zbavovat. Rozhodně bych ale vaší dceři doporučila posílit své pohlavní orgány, protože pokud nepochopím výzvy bradavičky, přijde další, tvrdší, podpora jejích pohlavních orgánů současně obráceně pomůže onomu pochopení. Takže užívat toto:
Culevit – speciální produkt na posílení imunitního systému, dochází k zalepování děr v něm, aby žádné buňky nemohly těmito dírami proskočit a nemohly se množit, jak chtějí (i bradavice je bujení), dávkování 4tbl. denně v pravidelných dávkách.
ImmunAid – sušená rostlina kočičí dráp, dokonce i lékaři uznaná jako rostlina posilující imunitní systém až o 70%, má výborné antibakteriální a antivirové působení, výborně se například uplatňuje při alternativní léčbě vřídku na čípku, dávkování 2-0-2.
Liquid Chlorophyll – tekutý výtažek z vojtěšky, který zezásaďuje překyselený organismus, vojtěška pomáhá hojit ženské potíže, působí protizánětlivě, dávkování 3 čajové lžičky denně do 1,5 litru čisté vody a během dne popíjet. Pokud dcera překoná to, že bude trošku zelená :-), bylo by dobré neředěným Chlorophyllem namočit tampónek a přiložit na bradavici, přelepit a nechat co nejdéle působit (nebo alespoň vždy přes noc). Pokud nezvládne být vodníček, pak přikládat plátek cibule (nebo je možné zkusit česnek, na každého působí něco jiného, ale vydržte alespoň měsíc u jednoho), opět zalepit a nechat působit přes noc. Šťáva z cibule a česneku rozměkčuje bradavici, takže ji budete postupně odloupávat, až zmizí docela.
Je potřeba, aby dcera co nejvíce omezila ze stravy sladkosti a mléčné výrobky (může jen kysané a to stejně velmi omezeně). Dále pít a pít, čistou vodu bez bublinek. 
Držím palce a budu ráda, když dáte vědět, jak vše vypadá. A buďte trpěliví…
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?