Dotaz

Dobrý den,

moc prosím o radu. Už jsem Vám sem jednou psala, ale teď už znám i další skutečnosti ohledně svého ne-zdraví, ale nevím, jak z toho ven.

Jako dítě jsem trpěla na angíny, měla jsem jí každý měsíc, každý měsíc jsem na ní tedy dostávala penicilin a to od 2 – 15 ti let, v kuse. Současně jsem se léčila s bakteriemi E-coli v moči, na což jsem užívala další atb. Ve dvaceti letech mi začaly podivné stavy po těle, brnění, pocení, bolesti hlavy-zřejmě z totálního překyselení a ani se nedivím. Na ty bolesti jsem také snědla hromadu brufenů. Do toho deprese, úzkosti, gynekologické výtoky, nulové sebevědomí, teď už vím, že jsem si v sobě také držela zlobu na lidi etc, no prostě hromada odpadu, děs…

Nyní se nacházím ve stavu, kdy už je mi cca 6 let v kuse špatně, motání hlavy, rozostřený zrak, bolesti hlavy, žlutý povlak na jazyku, lámavé nehty, zažívací potíže, studené nohy, brnění v nohou atd.Pořád se to točí do kola. Cca třetí rok v kuse se nějak detoxikuji, byliny, aloe, chlorella, zdravá strava, už druhý měsíc jsem úplně bez cukru a bílé mouky, málo masa, žádné kafe…snažím se vše odpouštět, vyhýbat se stresu etc,ale můj stav se za tu dobu ale téměř vůbec nepohnul z místa.

Nyní užívám cca 2 měsíce česnekové tablety, probiotika, minerály, vitamíny A, B, C, omegu, kurkumin, piju čerstvé zeleninové šťávy, piji 1l čaje laopacho denně, užívám výtažek z grapefruitových jadérek, z jídla prakticky už jen zeleninu a tm.rýži, přesto necítím žádnou úlevu.

Do toho mi ještě na přístroji Sensitiv naměřili vysoký obsah těžkých kovů v těle a lékařka mi z krve našla prodělanou mononukleózu. Poslala mě s tím na plicní a na imunologii, ale bojím se, že ani tam mi moc nepomohou, že mi nasadí jen další atb. A toho se tedy docela děsim, protože to neřeší příčinu.

Je prosím nějaký životabudič, který by mě postavil na nohy?už jsem z toho všeho velmi unavená.

Děkuji moc, Pavlína

Odpověď

Dobrý den,
má odpověď bude velmi krátká, na úvod se zeptám – já vám na váš původní dotaz odpověděla a na jaře doporučila 3 měsíční jaterní kůru s Chlorophylem, co jste užívala a jak dlouho? Jak se změnil stav po 3 měsících?

Možná se vám to nebude líbit, ale zajímalo by mě, proč se mě ptáte na radu, když pak stejně nic z toho neuděláte, vyberete si nějaké své produkty podle svého uvážení, tak proč se ptáte mě, když vy sama lépe víte, co máte užívat? Velmi dobře rozumím tomu, proč to tak máte – odpověděla jsem vám už před půl rokem… ale je třeba to změnit, protože přesně tento postoj vás vede k nemoci, která se stále stupňuje.

A protože se nemoc stále stupňuje, tak se musí stále zvyšovat síla přírodního léčení, čím déle začneme s léčením, tím déle se z nemoci budeme dostávat. Takže dnes po půl roce vám k minulému doporučení přidávám navíc Ocean 21 (3 polévkové lžíce denně) na odvod škodlivin z lymfy, pomůže odvodu škodlivin z jater, chytá i borelie, léčí mononukleozu (tohle všechno jsou nemoci jater!), takže na žádnou imunologii nemusíte, ale začněte s tím, co doporučuji. A opravdu nemá smysl se mě dál na nic ptát, pokud to neuděláte, protože já vám nic jiného a dalšího říci nemohu.

Sledujte ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ a začněte skutečně od příčiny a pod naším vedením, přestaňte s tím, mít vše podle svého 🙂 když ještě neznáte souvislosti.
A láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře