Dotaz

Dobrý den. 12.9. byl mé čtyřleté dceři dignostikován zhoubný nádor, který se jmenuje neuroblastom. 22.9. ji operovali, aby získali vzorek z nádoru a z kosti. Jak jeden z chirurgů při kontrole podotkl, že jim tam málem dcera zůstala po 5 hodinové operaci na stole. Nechali ji 2 dny v umělém spánku a pak jsem se dozvěla, že nádor je zhoubný a chová se hodně agresivně, takže i kdyby neměla metastáze někde jinde, což se zatím neví, jestli je má, tak ji budou i tak léčit stejně a bude patřit do té nejohroženější skupiny. Dcera má za sebou 5 dní chemoterapie, jinak po operaci dostala ještě zápal plic, je zahleněná a co snědla, tak za chvíli vyzvracela. Za skoro 14 dní shodila 2 kg. Můj dotaz zní, jak můžu pomoci, aby se vyléčila. Děkuji za vaši odpověď.

Odpověď

Milá Petro,
vaše dcera je dušička, která vám přišla na pomoc, aby jste vyřešila svůj karmický úkol, pokud byste chtěla vědět více, ráda vám objasním, co umím, k tomu ale potřebuji váš datum narození. V této fázi je ale důležité podpořit především tělo vaší dcery, aby vše zvládla, po vyřešení můžeme rozebírat a snažit se pochopit. Dceři je třeba dodat látky, které posílí imunitní systém, dále látky, které zamezí vzniku a rozšiřování metastáz a také látky podpůrné, aby tělo mělo dostatek síly bojovat. Je totiž velmi důležité, aby jste zajistila vhodnou stravu. Je mi jasné, že je dcera v nemocnici, předpokládám, že jste tam s ní. Nevím, jakým způsobem si vhodnou stravu vydobudete nebo jak si to zařídíte, ale je to nutné. Je třeba vyloučit maso, uzeniny, všechny mléčné výrobky, pšenici a pečivo z ní a všechnu syrovou zeleninu a ovoce. V podstatě je možné jíst pouze zeleninu a ovoce vařené, dušené či blanšírované a obiloviny (ideální rýže natural) ve formě kaše, oslazené rozvařeným ovocem. Čím méně živin nádor dostane, tím lépe.
A z produktů CaliVity užívat toto:
ZenThonic – džus z léčivého ovoce mangostanu, které obsahuje látky působící silně antioxidačně, tudíž zbavují tělo škodlivin a posilují imunitu, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Noni – opět džus z ovoce noni, které posiluje imunitní systém a podporuje tělo, aby se s problémy vypořádalo samo, dávkování 3 polévkové lžíce denně (Noni bych doporučila užívat i vám na zklidnění a pochopení).
Ocean 21 – opět tekutý produkt tentokrát aloe s rozpuštěnými mořskými řasami, které čistí tělo a především systémy hospodařící s tekutinami – lymfu a krevní oběh. Dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Culevit – jsou to tabletky, pokud by dcera nespolkla, pak rozdrdit, je to unikátní produkt, který posiluje imunitní systém natolik, že tělo je schopno případné metastázy zapouzdřit a nedovolit tak rozvoji dalších nádorů, dávkuje se speciálně a to 6 tbl. denně rozdělit pravidelně během dne.
C 500 – přírodní vitamín C je při nádorovém onemocnění ohromně důležitý a měl by se užívat v nadměrných dávkách, buď dcera spolkne nebo rozpustit ve vodě, nadrtit, 4tbl. denně.
Kupte knížku Malá Duše a Slunce, čtěte v ní sobě i dceři.
Pokud něco není jasné, doplním. Držím vám palce a vše zvládněte.
S láskou Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře