Dotaz

Dobrý Den,
chtěla bych poprosit o radu. Už víc než dva roky bojuju s chronickým zánětem děložního čípku. Lékaři už využili snad všech možností – zaváděcí léky, bylinné přípravky (Drags Imun mimo jiné), akupunktura a dokonce i biopsie. Bohužel zatím žádný posun k lepšímu. Největší problém je v tom, že tento zánět způsobuje velkou bolestivost pochvy. Můžete mi prosím poradit co s tím, případně kde hledat kořeny tohoto problému? V souvislosti s tím jsem byla i na vyšetření na alergologii a imunologii, kde mi potvrdili mírně sníženou imunitu. Přestože běžnými nemocemi, chřipkami atd. netrpím nijak často. Jediným projevem je sluneční alergie, kterou mám poslední 2-3 roky, případně alergie na některé krémy. Nikdy jsem nerodila a bohužel ani nebudu kvůli vrozené vadě srdce.
Předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
zánět děložního čípku je projevem vaší nespokojenosti s partnerem a se svým údělem nemít děti. Je sice pravda, že nejvyšším posláním ženy je mít děti, ale nikde přece není psáno, že musíte mít děti vlastní 🙂 Své mateřství můžete projevit, jen chtít. Řekla bych ale, že byste měla hledat také ve svém vztahu s matkou, myslím, že ona vám dala základ vašeho postoje k životu, vztahům, partnerství. Je třeba vnímat život jako krásný, brát partnera jako svého nejvyššího pomocníka a hlavně ho nechtít měnit, vlastnit, posuzovat, hodnotit, kritizovat – partnera máme jen milovat, a pokud ho nemilujeme, dát mu volnost a opustit ho, i on si zaslouží lásku se vším všudy.
Je třeba nastavit silnou antioxidační bariéru, která zvládne zlikvidovat zánět, bude toho moc, ale jinak si myslím, po tak dlouhé době „upadání“ hloub a hloub, to nepůjde. Zkusila bych razantní nakopnutí těla pár měsíců a pak uvidíme (po třech měsících se dá bilancovat).
Takže co:
ZenThonic – džus z ovoce mangustan, který obsahuje velmi silný antioxidatn xanton, kromě mangostanu šťávu o mnoha dalších druhů ovoce. Kromě antioxidační bariéry má velké schopnosti regenerovat srdce a cévní systém, posiluje centrální systémy těla. Dávkování 6 polévkových lžic denně 1.měsíc, dále podle stavu snižovat na ale minimálně 3 polévkové lžíce po dobu alespoň 3 měsíců.
AC Zymes – příznivá střevní bakterie, která znovu osídlí váš trávicí trakt a zajistí rovnováhu mezi všemi mikroorganismy, které máme v těle, i na sliznicích, tudíž se ty nepříznivé nebudou moci tak dobře množit. Navíc jste jistě po mnoha dávkách antibiotik, takže potřebujete nezbytně. Dávkování 2-0-2 nalačno.
Liquid Chlorophyll – tekutý výtažek z mladých lístků vojtěšky, který působí především proti kyselému prostředí našeho těla, ve kterém se pak dobře daří kvasinkám a dalším potvůrkám, dávkování 2 čajové lžičky do sklenice vody, zapít s ním AC Zymes.
Evening Primrose Oil = pupalkový olej – působí protizánětlivě především v oblasti pohlavních orgánů, dávkování 3 tbl. denně.
Dodržovat pitný režim, vypít 3 litry tekutin, vhodných čajů (v našem e-shopu jich máme mnoho). Ze stravy nutné vyloučit mléčné výrobky a cukr. Pokud něco není jasné, doplním.
Nečekejte, že s vaším tělem někdo druhý něco udělá, udělat vše musíte sama 🙂 Opatrujte se
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře