Dotaz

Dobrý den, po tom co jsem si přečetla pár vašich odpovědí se pokouším i já zkusit štěstí s napsáním dotazu. Nevím jak lépe bych vyjadřila to co cítím, ale mám problémy s lidmi. Je mi 34 let, jsem svobodná a bezdětná. Pár mužů mým životem prošlo, ale i když jsem zažila tzv. životní lásku /aspoň si to myslím/ nakonec to jako vždy skončilo rozchodem. Už pár let se nebavím s matkou, která má psychické problémy a nesnaží se o jejich nápravu. S otcem se sice stýkám, ale ten se naopak snaží mě i mé sourozence láskou zahltit. Vím, že to myslí dobře, ale vždy byl velmi nemluvný a jakoby nevšímavý a až po rozvodu s mou matkou /před cca 10 lety/ se začal měnit a abych řekla pravdu občas nám to leze až krkem. Když ho taktně upozorníme, že už jsme dospělí, tak to nějak nechápe. Mám dva mladší sourozence. Se sestrou mám velmi hezký vztah. S bratrem celkem taky, ale je to ten typ člověka, že by byl schopen člověka prodat. Opravdu dobrou kamarádku mám jen jednu. Pak už jen pár známých. Mám problém se blízkým lidem otevřít a věřit jim. Raději se nikomu nesvěřuji a nebo jen cizím u kterých vím, že můj život nemohou ovlivňovat. Myslíte, že se to někdy zlepší? Moc bych si přála rodinu. Ještě bych ráda podotkla, že mám problémy se střevy /chronický zánět+ dráždivý tračník/, což asi s mým problémem taky souvisí.

Odpověď

Dobrý den,
máte věčný strach, kterým vše začíná a bohužel hlavně končí. Každý vztah začínáte s tím, že pochybujete, zda vůbec má smysl a bojíte se, že špatně dopadne. A tak si to přitáhnete a skutečně špatně dopadne. Čeho se bojíte, to přitahujete, protože to si potřebujete prožít. Jste plná citů, které ve vás leží a vy je neumíte vůbec projevit, přitom se trápíte a trpíte. Velmi těžko odpouštíte, stále se rozumem racionálně utvrzujete v tom, že máte právo se zlobit na kohosi a máte právo neodpustit komusi cosi. Ale! Ničíte jen sama sebe a nemocná jste z toho jen vy, ten, kdo vám ublížil už o tom neví. Máte se naučit tomuto všemu – odpustit každému vše, otevřít své nitro komukoliv beze strachu z ublížení. Zdá se to nemožné, já vím, ale je to možné. Radujte se, přestaňte si brát věci osobně, proti sobě. Lidé kolem vás vás jen učí, abyste našla sílu zasmát se tomu, co vám normálně vadí a čím se normálně užíráte. Z toho všeho vyplývá váš dráždivý tračník – pitváte, co není třeba. A termíny jako chronický zánět neberte vážně, vše se dá spravit, nic není chronické 🙂 Doporučení produktů je zde:
Nopalin – 2-2-2 na lačno, čistí trávicí trakt, bere s sebou nečistoty, hojí záněty.
AC Zymes – 2-0-1 současně, příznivá střevní bakterie, která stolici změkčuje, navíc vytváří rovnováhu mezi ostatními mikroorganismy v našem střevu a nedovolí jim přemnožit se, podílí se na aktivní imunitě člověka.
Omega 3 – nenasycené mastné kyseliny, které mají výrazné účinky protizánětlivé zejména v oblasti střev. Dávkování 1-1-1 po jídle.
Psylium = semínko indického jitrocele – ve vodě bobtná, musí se rychle vypít, aby začalo bobtnat až v trávicím traktu, tím, jak bobtná, bere s sebou nečistoty, hleny. Je třeba psylium z celých zrn, nejen slupky nebo mouku!!!, což je v lékárnách běžně k dostání. Hodně pít, dopoledne střídat bylinné čaje na podporu trávicích orgánů. Celkem je třeba dostat se na minimálně 2,5 litru tekutin (káva je mínus voda). Ze stravy rozhodně alespoň na čas vyřadit všechny mléčné výrobky, pak se vrátit ale jen k bílému jogurtu, fetě, mozzarele, ovčímu a kozímu sýru. Můžete sojové mléko, sojové jogurty, sojové sýry, tofu. Stravovat se pokud možno podle své krevní skupiny, rozhodně nesmíte žádnou pšenici ani výrobky z ní a kuřata! To je základ. Vše si pročtěte, promyslete, proberte ze všech stran 🙂 a pokud se rozhodnete se sebou něco začít dělat, můžete.
Krásné vánoce.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře