Dotaz

Dobrý den,dostala jsem tip na Vaši poradnu a tak Vám píši o radu. Moje dcera onemocněla loni na jaře leukémií. Nyní má za sebou skoro rok a čtvrt léčby-chemoterapie, úplně skončí v 3/07. Jelikož má sníženou imunitu, nesmí být vystavena akutnímu infektu, takže nesmí do žádného kolektivu, obchodu atd. Je jí nyní 3 a půl roku a dětský kolektiv jí moc chybí. Alespoň přes léto se stýká se svými kamarády v otevřeném prostoru třeba na zahradě. Narodila se nám další dcera a od té doby začala starší dcera žárlit, ale tak, že se snaží ublížit té mladší. Hodně zlobí, je tvrdohlavá, a když si postaví hlavu, tak s ní nic nehne. Má hrozné záchvaty vzteku, které hraničí s amokem. Chtěla bych Vás poprosit o radu,jak a co mám změnit, aby se starší dcera (střelec) zklidnila a hlavně, aby se úplně vyléčila. Děkuji Vám předem za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
nemoc vaší dcery se táhne z její minulosti, z jejích minulých nevyřešených situací. Má ale i s vámi mnoho společného. Leukémie přichází, když převažuje v životě strach a nutnost obrany před radostí a láskou. Člověk s leukémií nechce žít, má pocit stálého ubližování a křivd, stahuje se do stálé obrany. Vy samozřejmě nevyřešíte úkol vaší dcery a ani vám to nepřísluší, ten si bude řešit sama, pokud k tomu dojde čas a bude ona sama chtít. Krevní skupiny B mají totiž sklon k sebezničování, takže rozhodnout se bude muset skutečně ona sama, zda něco dělat chce nebo ne. Vaše dcera totiž neumí odpouštět a bude s tímto svým úkolem muset žít a nějak ho řešit. Proto neodpuštěná minulost vchází i do jejího života dnešního a i vašeho. Vy řešte, co máte vy – milujte ji, jak jen dokážete. Je mi jasné, že máte další holčičku a chcete jakousi spravedlnost v lásce, ale ta neexistuje!!! Projevy vaší starší dcery jsou zoufalým voláním o pomoc, křičí o vaší přízeň, lásku, pohlazení. Uvědomte si, že má stálý pocit nedostatku lásky, a nutně vás potřebuje. V této chvíli musíte zapomenout na “spravedlnost” mezi sourozenci, ta v tomto případě skutečně nemůže být. I kdyby vaše holčička nebyla nemocná, stejně byste jednou pochopili, že jednomu dítěti dáváte víc než druhému, ale tak to je a s láskou to nemá nic společného. Je to o podpoře, o tom, které dítě jí potřebuje víc. Nevím, zda se vyjadřuji dost srozumitelně. Vašim úkolem a to nezastupitelným, je milovat, dávat lásku a nic víc. Buďte pro svou dceru stálou otevřenou náručí, potřebuje to. Lékařská věda v léčení dětské leukémie má obrovské úspěchy. Buďte si však jisti, že vedlejší účinky chemoterapie jsou obrovské a u tak malého človíčka mohou ohrozit a znesnadnit celý další život. Je mi jasné, že v době, kdy je léčba otázkou života a smrti, člověk neuvažuje o vedlejších účincích. Ale je třeba to vědět.
Vaší dceři doporučuji džusy z léčivých rostlin od CaliVity. Pokud chcete udělat něco pro podporu imunity, je třeba hledat v přírodě a co nejčistší produkty. Tyto potravní doplňky jsou velmi vhodné pro malé děti právě proto, že jsou v tekuté formě a jsou velmi chutné. Doporučuji střídat Noni (obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, harmonizuje činnost všech orgánů, podporuje imunitní systém, srovnává psychiku, zklidňuje) se ZenThonikem, který působí jako velmi silný antioxidant, tudíž podporuje tělo v boji proti volným radikálům, dále přináší radost a slunce do života, a s Oceanem21, což je opět tekutý přípravek s aloe a mořskými řasami, které stahují z těla nečistoty a navíc podporují činnost lymfatického systému, tudíž imunitní systém. Doporučovala bych užívat denně 3 polévkové lžíce, tudíž vám vždy vyjde 1 lahev na 1 měsíc, a džusy vždy po měsíci střídat.
Dále bych doporučila na podporu jejího aktivního imunitního systému a na pomoc v boji s chemií příznivou střevní bakterii acidophilus – Probio Balance. Užívat dlouhodobě 1 ráno a 1 večer. Ze stravy je nutné vyloučit cukr a nahradit ho hroznovým cukrem – glukopurem. Uvidíte, jak se postaví na nohy a jak ji Noni zklidní (s ním začněte). Přeji vám prožívat každý okamžik s radostí a láskou, přeji vám pochopit dar, který vám, rodičům, vaše dcera přináší. Je to dar milovat bez podmínek a za každých okolností – to se můžete za její pomoci naučit.
Lásku vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?