Dotaz

Hezký den,

potřebovala bych pomoci a udělat rozbor mého zdravotního stavu. Mám maminku, která má již 20 let Parkinsonovu nemoc a mám s ní velké starosti, které se odráží na mém zdravotním stavu. Stále se mi chce brečet a jsem taky taková roztřesená…

Děkuji za pomoc.

Marcela

Odpověď

Dobrý den,
rozbor vám samozřejmě udělat mohu, jen se chci zeptat – je to opravdu v tuto chvíli přesně to, co potřebujete? Myslím, že ne…
Jsme trojjediné bytosti a jedna složka podporuje druhou. Pokud jsme špatní na těle, měli bychom pochopit, proč, ale vyléčit se, dostat tělo z problémů, můžeme zase jen hmotou, tj. stravou a přírodními hmotnými léčivy. Doporučuji zlepšit své tělesné fungování, zbavit se fyzických potíží, a teprve poté můžeme udělat rozbor. Přečtěte si o přírodním léčení.
Numerologické rozbory sice miluju dělat, ale ještě raději jsem, když si na vše své přijde každý sám. Proto vytváříme programy naší Akademie celostního zdraví, kde v každém z nich učíme lidi najít a pochopit sami sebe. Pro vás jako 8 Zemi je program Přijímat je láska, podívejte se!
A užívejte pro tělo toto:
Rhodiolin (2-2-2) – přírodní adaptogen na stres + Strong Bones (2-2-2) – stabilizátor psychiky, vápník s hořčíkem + Stress Management B komplex (1-1-1) na nervy. Pokud neužíváte pravidelně doplňky stravy jako podpora výživy, pak si přidejte ještě multivitamín Super Mega 50 na dobití baterek (1-1-1).
Nejezte mléčné výrobky, sladkosti, jezte zdravě.
A začněte se starat o sebe – kdo se postará o vaši maminku, až lehnete? Takže delegujte péči i na druhé, nejste povinna obětovat svůj život nikomu, ani rodičům.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře