Dotaz

Přeji Vám krásný den.
Už jednou jsem se na vás obrátila s problémem zánětu na děložním čípku. Ten je díky Vaším radám a mým pochopením souvislostí (zřejmě ne úplně) v pořádku. Co mě však trápí je sexuální život. Po mých zdravotních problémech (které vyústily vždy po sexu) jsem se začala intimnostem vyhýbat, až jsem k sexu získala naprostý odpor. Velmi tím trpí můj partner. Nic mi nevyčítá, je trpělivý. Naposledy jsem po sexu měla velké bolesti v podbřišku, hojný výtok a neskutečné pálení.Vím že gynekologické problémy vyplývají z nespokojenosti s partnerem… ale já už nevím co dělám špatně. Partnera mám ráda, je to nejlepší co mě mohlo potkat. Samozřejmě u nás dojde ke střetu názorů, naštve mě svou tvrdohlavostí a neústupností, ale není to nic zásadního. Vždy si to dovedu odůvodnit (nesoudit,jen milovat…) projdu se venku a je vše v pořádku. Partnerské problémy v sobě nedržím, ale dokáží o nich mluvit až tak druhý den. Mám dost fyzicky i psychicky náročné zaměstnání, prakticky celý den pracuji pro druhé a na sebe moc času nemám. Někdy si už nepřipadám ani jako žena ale spíše stroj. Může zde být zakopaný pes?
Velmi Vám děkuji za Váš čas a odpověď.
Lenka

Odpověď

Dobrý den,
zánět děložního čípku je živý, zuřivý a ohnivý boj s partnerem. Jeho důsledkem je překyselení (nespokojenost a vnitřní naštvanost) a vznik dalších ložisek zánětů. Tím dochází k poškození sliznice pohlavních orgánů, ta se stává citlivou, bolestivou, my se proto partnera opět bojíme k sobě připustit a tak jsme v začarovaném kruhu. Vaše nechuť k sexu je pokračováním… ptáte se proč.
Pokud se cokoliv projeví na úrovni tělesné, není možné to vyřešit na úrovni duchovní, prostě to nejde. Obrácená cesta paradoxně možná je – člověk se začne starat o své tělo a ono dovede mysl ke změně – naše já je jako strom, bez pevných kořenů, zdravého těla, nevyrostou větve, květy ani plody, nemůžeme nic jen duchovním pochopením změnit! Pokud by tomu tak bylo, nenarodili bychom se do hmotného světa, ale zůstali bychom DOMA 🙂
Pišete, jak jste změnila svůj postoj k partnerovi, to je dobře, ale jak to, že jste vlastně v horším stavu než před rokem? Stalo se to ze dvou důvodů. Pokud nemiluji sama sebe, nemůžu milovat partnera. Pokud nedám sobě, co potřebuji, nemůžu podpořit ani partnera v tom, co potřebuje. Vy jste se odsunula stranou, vaše tělo nebylo pro vás důležité… A za druhé se tímto stalo to, že vaše žhavá, živá nespokojenost s partnerem se uzavřela, zapancéřovala, schovala, už není akutní (zánět), ale je o to přilepenější. Co je v hloubi, jde hůře ven. Proto píšu, že teď jste na tom vlastně mnohem hůř… bohužel nebo bohudík?
Práce, kterou děláte, jen dotvrzuje vaši pozici v partnerství – na sebe nemáte čas, vy nejste důležitá. Já vím, že potřebujete nějaké zázemí, podporu, někoho „mít“, ale je možné pojmout tohle jako výzvu, úkol – snažit se myslet na sebe, žit si podle sebe, co především mne baví, nevázat se tolik na partnera, dopřát si i jemu svobodu. Přemýšlejte o svém dětství, vztah k otci či první sexuální zážitky velmi ovlivňují náš partnerský vztah. Čtěte knížku Zbavte se svých kil bolesti, nevadí, že neřešíte obezitu, ale třeba tu najdete onu příčinu.
Odpor k sexu je odpor k partnerovi, není možné milovat a mít odpor. Pokud byste milovala a byla milována, našly by se možnosti sexu, které by vás těšily. Více o tom v programu Žena je láska.
Doporučuji vám toto:
Green Health = vojtěška – čistí a léčí celý trávicí trakt, ledviny a močové cesty, pohlavní orgány, působí zásaditě, tudíž vytváří nepříznivé prostředí pro množení kvasinek a plísní, dávkování 2-2-2 před jídlem zapít.
Noni džus, který rozvolňuje všechny tkáně, zklidňuje psychiku, navozuje pohodičku, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Vital Women – multivitamín pro ženy, s bylinami podporujícími jejich sexuální touhu, dávkování 1 tbl. denně.
Jezte Ostropestřec před spaním a zapijte čajem na podporu jater. Pijte hodně čisté vody (to je dnes dost problém), vaše starání o sebe by jen podtrhl přístroj Aquarion (více na aquarion.empatia.cz).
Zkuste to a za čas se ozvěte, co jste našla 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře