Dotaz

Zdravím Milušku a Ivana,

denně sleduji vaše videa, která mě hodně povzbuzují. Jenže já jsem ten kůň, kterého přivedete k vodě, ale nedokážu se napít. Většinu teorie už znám, ale moje ego mě nenechá jí praktikovat, pořád si jedu ve starých kolejích. Podle výpočtů jsem země, jen já mám tu svou pravdu, chci aby vše bylo podle mě a mám ve zvyku ukazovat na ostatní. Občas se mi daří,ale jde to ztuha. Co byste mi doporučili? Pomůže mi nějaký z vašich programů převézt teorii do praxe? Nemám žádné zdravotní problémy, jen mám hodně neústupné ego, které mě nechce pustit dál. Už jsem vyzkoušela vícero programů, přečetla spoustu knih, bojím se už do něčeho dalšího investovat.

Přeji krásný den. Andrea

Odpověď

Zdravíme Andreu! 🙂

Pokud hledáte sama sebe a chcete porozumět svému životu, tak je ideální začít kurzem, který pitvá právě tu vaši energii podle A9P, což je pro vás Přijímat je láska na Akademii celostního zdraví
Jsme vyhlášení tím, že žijeme celostně a také ukazujeme dál, jak žít celostně. Žádné duchovní poučky bez praktických rad, jak je uvést do praxe. Vždy souvislosti těla, mysli i duše, a tak, aby to bylo o vás, aby vy jste našla sama, co potřebujete najít. Protože ačkoliv jsme vždycky radili celostně, celá naše empatie je o celostním přístupu, tak až v online programech jsme pustili naše know-how, tj. každého učíme techniky a metody sebepoznávání. Nejen proto, že už poradnu nestíháme :-), ale hlavně proto, že když si najde každý sám, co potřebuje, má to pro něj mnohem větší hodnotu pro život, než jednorázový rozbor.

PROČ NENÍ OSOBNÍ KONZULTACE TO NEJLEPŠÍ:

Budu se vám hodinu věnovat a všechno vám řeknu já. Vy nemusíte nic hledat sami, vše vám předložím. Věřte ale tomu, že to bude takový fičák a tolik informací a výzev ke vaší změně, že pokud na ni nejste skutečně nastaveni, za čas to vzdáte. Jednorázová konzultace je prostě jednorázové nakopnutí!

Osobní konzultace trvá hodinu a dost. Nemám prostor na následné kontrolní konzultace (i když je dělám, ale opravdu jen povrchně). Osobní konzultace NENÍ postupné vedení za ruku krok za krokem, jen navedení na určitou cestu. Jít pak po ní musíte ale sami.

Od osobní konzultace většinou očekáváme rychlou a okamžitou změnu. Jde to ale vůbec? Celý život si kazíme vztahy, zdraví, život, a pak chceme změnu HNED? Mnohem lepší je postupovat sám podle svého tempa, pomalu měnit věci ve svém životě, postupovat trpělivě, aby se změna pevně zakotvila do tvého života.

Těším se na vás v členské sekci Přijímat je láska!
vaše Empatia – M♥︎I

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře