Dotaz

Dobrý den,
prosila bych o radu, jak má člověk přemáhat své komplexy. Vím, že jsou daleko horší věci a především mnohem důležitější, ale když vám to brání v normálním životě, tak je to frustrující. (tedy mě konkrétně trápí to, že nemám žádná prsa a nedokážu, proto například ani s nikým chodit, prostě nikoho si k sobě nepustím, možná je to hloupé, ale když si připadáte ,jak malé dítě) Taky je pravda, že jsem v pubertě z ničeho nic zhubla. Opravdu mě to trápí.
Děkuji za radu.

Odpověď

Dobrý den,
sama jste si vše, co prožíváte vybrala, a to s vědomím, že tento úkol zvládnete, tolik jste si věřila! To je nejdůležitější si v první chvíli uvědomit – žádné smutno a trápení, prostě jen výzva pro vás samotnou, které se buď chopíte a budete snažit se ji zvládnout, nebo se s ní budete trápit, vybrat si musíte sama 🙂 Rozhodně je potřeba si uvědomit, že v normálním životě Vám nebrání malá prsa, ale Vaše smýšlení o nich. Znám muže, kteří mají rádi dívky s plošší hrudí. Ale hlavně znám muže, který měl rád velká prsa, ale jen do té doby, než potkal svou budoucí ženu (plochou). Je Vám sedmnáct let a neumím si představit, že byste měla tolik negativních zážitků s muži kvůli Vašemu vzhledu. Mezi námi, kluci jsou vybíraví, ale nejsou zlí a hlavně, nejsou hloupí! Všechno se to odehrává ve Vaší hlavě. Věřte, že každá žena na sobě vidí nedostatky (zvlášť v dnešním světě plném „dokonalosti“, jak nám je vnucují ze zištných důvodů média). A znáte tu slavnou větu: „Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které se neumí udělat krásnými!“ A udělat se krásnými je nejjednodušší tak, že pozdvihneme svoje sebevědomí, že si hlavně budeme vědomy svých předností (přece nejste jenom prso…), že se samy budeme považovat za krásné. Jste jedinečná bytost, která teprve hledá cestu životem, tak se snažte trefit na tu správnou. Jakmile se necháte ovládnout svými komplexy, budou Vás tak brát i ostatní. Přestaňte vyčítat sama sobě nějaké nedokonalosti, příroda (Vaše dušička) to tak chtěla a jistě k tomu měla důvod.
Je samozřejmě jasné, že je možné podpořit růst prsou a to zženšťováním těla. Výborné je užívat Nopalin, který dodává důležité živiny tělu, upravuje váhu nahoru i dolů a to docela zvláštním způsobem – ženy mluví o pocitu, že se jim tuky přemisťují z míst, kde je nechtějí na místa, kde jsou hezká 🙂 Dávkování 2-2-2 před jídlem.
Velmi dobře by vám prospěla pupalka = Evening Primrose Oil pro povzbuzení vaší ženské síly, ženské jemnosti a také ženských tvarů – dávkování 2-2-2. Na užívání pupalky v souvislosti se zvětšováním poprsí existují studie s velmi dobrými výsledky, i naše zkušenosti jsou výborné, zkuste, ale nelpěte na tom.
Každý den si rozmíchejte 1 syrový žloutek (z vajíčka od domácí slepičky) se lžičkou hroznového cukru a snězte, také se po něm upravuje hormonální cyklus, podporuje ženské tvary a ženské tuky 🙂
Zvětšení prsou je možné docílit speciálními masážemi, které pracují s lymfatickými systémem ženy, a které nemohou vůbec ublížit. Navíc se je může naučit i partner ženy od maséra a praktikovat je pravidelně kdykoliv.
Změňte pohled na sebe i na život
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?