Dotaz

Dobrý den,
plánujeme s manželem miminko, samozřejmě chceme aby bylo zdravé a těhotenství proběhlo v pohodě. Chtěla bych se zeptat, jestli si s manželem máme před početím udělat nějakou očistu organismu, popř. jakou?
Děkuji a přeji hezký den.

Odpověď

Hezký den,
Protože je většina populace překyselená, je dobré si dát jako očistnou kůru Liquid Chlorophyll – je to tekutý produkt, který kromě toho, že čistí velmi intenzivně všechny systémy těla, působí proti překyselenému organismu, a překyselení je podle nejnovějších poznatků vědy základ všech zdravotních potíží. Užívejte ho oba dva ráno a večer 1 kávovou lžičku do sklenice čisté vody. Pokud nejste na tom dobře se stravováním, nejedli jste doposavad dostatek zeleniny a obilovin, tudíž vlákniny (teď to změníte, že ano?), tak si přidejte vojtěšku = Green Health před každým jídlem 2 tbl. Vy užívejte k tomu multivitamín pro těhotné a kojící kvůli minerálům a přípravě na “akci” New Life 1 tbl. denně a váš mužíček komplex minerálů Power Mins 1 tbl. denně. Nezapomínejte hodně pít čistou vodu, žádné bublinky. Po 3 měsících bych doporučila nastartovat se těhotenskou kůrou:
Pro muže:
Chelated Zinc – 1-1-1 = zinek – podporuje potenci a plodnost
Pro Selenium – 1-1-1 = selen – totéž
Arginin – 1-1-1 – totéž, společně pomáhají produkci většího počtu spermií a jejich větší aktivitě
VitalMan – 1-1-1 – obsahuje mimo mnohé složky extrakt z yokimby, který stimuluje činnost pohlavních orgánů, mozku a srdce.
Pro ženu:
VitalWoman – 1-1-1 – podporuje pohodu a chuť ženy k milování mnohými výtažky z cizokrajných léčivých rostlin.
Vitamín E – 1-1-1 – zlepšuje plodnost žen, je velmi účinnou látkou proti spontánním potratům
New Life – 1-1-1 – multivitamin pro těhotné a kojící, obsahující výtažky z bylin, které posilují ženu, aby úspěšně donosila zdravé dítě
A po otěhotnění necháte svého muže, ať si dělá, co chce 🙂 a budete se starat o sebe a miminko. Samozřejmě je to legrace – to nejdůležitější je váš partner vždy a stále. Pokud byste poté potřebovali poradit cokoliv s užíváním, ozvěte se.
Lásku, a lásku, a lásku
Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře