Dotaz

Dobrý den,
prosím o radu, věřím že mi dokážete poradit. Před 7-mi lety po odstavení prvorozeného syna jem začala mít problém s kolenními klouby,s levým obzvláště.Neuvěřitelná bolest,nešlo najít žádnou polohu,kdy to nebolelo.Při zátěži stejně jako v klidu.RTG bylo pokaždé bez nálezu.Nakonec jsem po dvou letech trápení podstoupila artroskopii, nález osteochoncritidy. Lidově řečeno se mi drtí chrupavka.Momentálně jsem opět odstavila druhorozeného syna a problém se opět dostavil a dokonce mě opět vice trápí levé koleno,to po artroskopii.Tohle je největší problém,ale zřejmě budou s tímto souviset další.Trápí mě taky rozšířené žilky na nohou,hlavně stehnech.S tím jsem zatím u lékaře nebyla.Taky si myslím,že není normální abych ve svém věku měla tak šedivé vlasy,za to se stydím,tak používám barvy na vlasy.K lekaři nechci,protože ten jenom utlimí příznaky a neřeší,že příčina může byt úplně někde jinde.Snad stijí za zmínku,že jsem 185cm vysoká a vážím 61kg.Taky tuším,že ty problémy mohou byt psychyckého rázu.Na veřejnost to moc nedávám znát,ale hodně mi ublížilo chování mého otce vůči moji mámě.Odešel,ale toje jenom dobře,spíš jde o to jakým stylem to pojal.Vstáhl na ni ruku,odneslo to její zápěstí.Myslím si,že mamču neměl nikdy rád a mě a mé dva bratry taky nijak zvlášt.Vždy věděl o všech sousedních dětech všechno,a o nás ani nevěděl kterou školu a jaký stupen.A to jak mamči ublížil mě hodně dostalo,Takové chování není hodno chlapa.Vůbec si ho nevážím,ikdyž si myslím,že někde v hloubi duše mi hodně chybí.Předem děkuji za odpověd.
Moc vám fandím a přeji hodně štěstí a sil.

Odpověď

Krásný den,
určitě váš postoj k problémům rodičů ovlivňuje váš současný zdravotní stav, sama to víte, proto jste se o tom zmínila. Kolena jsou pokora, VŽDY. Levé koleno ukazuje na porušování karmických zákonů v citové oblasti. Už vidíte, jak to souvisí? Vztah vašich rodičů není vaše věc, vůbec se jím nemáte zabývat a vůbec ho hodnotit a soudit. Není vám dáno nic z tohoto vztahu pochopit, i když máte pocit, že jste byla účastna a vše prožívala – NE. Nedostatek pokory a tím pádem potíže s kolenem ukazuje na snahu soudit něco, do čeho vám nic není, je potřeba důvěřovat vesmíru, že vše, co se událo mezi vašimi rodiči, je pro jejich nejvyšší dobro (aby se mohli učit, co mají) a oba to potřebovali, a vy to musíte tak brát, i když to nemůžete pochopit. Rodiče máte jen milovat, ne soudit. :-)) Vy se soustřeďte na váš vztah k otci. Je třeba mu odpustit a naučit se ho milovat takového, jaký je. Odhoďte své představy o tom, jak má druhý člověk fungovat, on vám ukazuje, že nikdy nic nebude podle vašich představ. Zkuste ho vidět jako malé dítě, které to jinak neumělo – tak tomu skutečně je. Naučte se milovat bez podmínek, pokud se to nenaučíte s otcem, budou vás školit vaše děti nebo váš muž, je to váš úkol, na kterém je třeba popracovat.
Vaše zdravotní potíže navazují jeden na druhý. Jak bych je řešila já:
Noni – je džus z ovoce Noni s naprosto zázračnými účinky, pomůže vám najít jistotu, stabilitu a zbavit se strachů, pomáhá od bolesti a harmonizuje celého “člověka”, regeneruje chrupavky a měkké tkáně a ošetřuje játra, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Super Soya Lecithin – nejen že změkčuje všechny tkáňové struktury, ale také odstraňuje bolesti kloubů v souvislosti s počasím. Dávkování 3×5 tbl. denně po dobu, než se začnete lepšit.
Strong Bones = vápník s hořčíkem – nejen že zpevňuje kosti, ale také uklidňuje a harmonizuje. Dávkování 1-1-2.
Kolena si mazat mastí z konopí pro odpomoc při akutních potížích. Ze stravy je nutné vyloučit všechny mléčné výrobky kromě kysaných (nahradit sojovými) a bublinkové vody (nahradit čistou vodou nebo bylinnými čaji). Je třeba vypít 3 litry vody denně. Jezte co nejvíce sojových produktů (tofu denně 1 kostku), co nejvíce obilovin (natural rýže, pohanka, jáhly) a co nejvíce zeleniny v čerstvém stavu, jezte vejce. Z těhotenství jste vycuclá a potřebujete doplnit především minerály a stopové prvky, klidně bych si k doporučené kůře přidala ještě navíc multivitamín pro těhotné a kojící (i když vy už máte po :-)) New Life, 1 tbl. denně. Po měsíci budeme vidět, jak se stav mění… a domluvíme se dál.
Děkujeme za pochvalu a opatrujte se
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?