Dotaz

Dobrý večer,
chtěla bych Vás poprosit o radu – týká se mého 15-ti letého syna. Asi před 3-4 lety se mu zejména na zádech a hrudníku začaly jako houby po dešti objevovat a zvětšovat mateřská znaménka. Jsou vetšinou bez přesného ohraničení, uprostřed tmavě knědá a okraje nepravidelné světlejší barvy. Vždy se mu v kůži objeví malé světle hnědé až světle červené znaménko, které se velmi rychle zvětšuje a tmavne. Byla jsem s ním na vyšetření u 2 kožních lékařek,znaménka mám prý sledovat. Velmi by mne zajímalo, jak by se dalo předejít a eliminovat výskyt nových znamének. Má jich skutečně na svůj věk velice moc.Největší 2 znaménka, která by mohla být drážděna , jsme nechali chirurgicky odstranit, ale má po nich trochu keloidní jizvy. Poradíte mi, co múže být důvodem jejich vzniku? Chlapec má světlou pokožku a jako velmi malé dítě byl několikrát u moře s babičkou a vždy i přes mou prosbu, aby ho natírala mlékem s vysokým faktorem, přijel opálený jako černoušek a takřka mi vždy vrátila nepoužitý opalovací krém.
Děkuji moc za radu.

Odpověď

Dobrý den,
mateřská znaménka mohou ukazovat na mnoho souvislostí. Rozhodně jsou to spálené nemoci, se kterými si tělo (zatím) poradilo. Vždy souvisí s přetíženou funkcí jater, tudíž s nesprávným postojem k životu a světu vůbec, s naší zlobou, nespokojeností a vztekem (často skrývaným). Mateřská znaménka a pihy, které se tvoří, ukazují na nedostatek lásky a porozumění, s jakým přijímám, co ke mně v životě přichází. Je třeba chlapce učit lásce a pochopení všeho kolem sebe, vše je dobré. Už jednou jsem jedné mamince psala – naučte se se synem radovat ze všeho, co přichází, udělejte ze sebe „Radovánky“.
Přetížení jater vždy oslabuje imunitní systém, všechny „zvládnuté“ nemoci tělo vysilují. Proto je třeba podpořit imunitu chlapce nejen potravními doplňky, ale také stravou a také jemu vysvětlit, že se také o sebe musí starat sám, třeba tím, že si nebude kupovat hamburgery a párky v rohlíku. Je totiž potřeba, aby skutečně nejedl uzeniny a dával pozor na chemii v potravě – velmi přetěžuje játra. Chce to jíst velmi jednoduše – obiloviny, zeleninu, luštěniny, ryby. Je mi jasné, že to je úkol hlavně pro vás, ale vám zdravá strava udělá také velmi dobře. A hlavně se vám vše v dobrém vrátí. Je třeba se o sebe začít starat. Je sice hezké, když máte znaménka „hlídat“, ale až se z nich něco „rozjede“, co pak? Je to smutné, že prevence neexistuje.
Doporučuji:
Ocean 21 – tekutý přípravek s mořskými řasami, který stahuje z těla nečistoty, čistí lymfatické cesty, posiluje imunitní systém. Dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Culevit – speciální produkt na zacelení děr v imunitním systému, zachycuje buňky, které mají tendence měnit svůj charakter. Dávkování 3 denně.
Beta Caroten – jako pomoc kožním buňkám, aby byly schopné lépe se bránit slunečnímu záření, posiluje všechny buňky, aby byly schopné bránit se zhoubnému bujení, dávkování po dobu léta 3 denně.
Silymarin – speciální produkt na regeneraci a podporu funkce jaterních buněk, dávkování 1 před spaním.
Takto bych to viděla na léto, po třech měsících bychom viděli, jak se situace změnila a řešili bychom dál.
Není třeba se ničeho bát, je třeba ale něco dělat. Čekáním na změnu se ničemu nepředejde.
Přeji vše krásné Vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře