Dotaz

Krásný adventní čas,

poslední dny jsem se úplně zamilovala do Vašich programu, poselství a Astroligie 9planet a tímto Vám dekuji a moje otázka souvisí prave s Astrologií planet, tímto za ne dekuji. 

Mám dva syny (starší 28.9.2013 a mladší 23.7.2016) a i přes snahu o vedome laskavě mateřství a přístup k nim ziju opak. Valcim s nimi a moje mateřství  je pro mě velká tiha, ptz končím i přes počáteční vřelý přístup křikem a zoufalstvim a přijdu si jak zvíře zahrané v rohu. Hlavně s mým starším synem jsem fakt poslední týdny bezradna. Nejde nám to spolu. Mluvím s nim, snažím se, ale stejně končím křikem a vyhrozovanim a ono to stejně nefunguje. Díky výpočtům jsem zjistila ze ja jsem kov ( i můj muž) a oba synové země, tedy naši energeticti rodice a tohle ja neumim pobrat co s tim. Takže když ja k nim přistupují jako rodič jdu proti toku energie a dopustim se destrukce? Co mám teď dělat? Jak toto prakticky funguje, když má rodic energeticky díte v zádech? Vazne to neumím nějak uchopit a prakticky k tomu přistoupit. Starší syn mi trpí na laryngitidy až to tento podzim dopracoval na zápal plic. Je to fakt tiha. Verim, ze jsem otevřená sebereflexi a přesto se v tomto pořad motam nějak v zacarovanem kruhu. Budu moc vdecna za někam nakopnuti kudy tudy. Dekuji za odpověď 

Odpověď

Dobrý den, tak to nás opravdu moc těší! 

Doporučuji vám koupit si ebook Harmonické vztahy podle A9P, tam je všechno, na co se ptáte, popsáno. Nejdůležitější ale na všem hledání, jak vyřešit problémy s druhými lidmi, je, jak pochopit a přijmout SEBE! Znát své výzvy, úkoly, vlastnosti, vědět, kdo jsem a na čem mám pracovat. K tomu nejvíc používejte všechny programy Akademie celostního zdraví, i ebook HV. Protože všichni lidé nám svých chováním jen ukazují, že jsme zatím sebe nepochopili, že tápeme a nevíme, co se sebou. A tak místo toho měníme druhé, chceme, aby oni se změnili – což dost dobře nejde, ani u našich dětí. A když tak na chvíli, dokud jsme silnější fyzicky 🙂

Až se dočtete, jaké výzvy má Kov, tak budete tak zahlcena vlastními úkoly, že nebude čas ani prostor věnovat se tomu, jak se chovají druzí. A tím nastane konečně KLID. Protože to je základ – zastavit se, pochopit se, rozhodnout se měnit a pak pomalu, ale jistě sám začít. Mám dojem, že vy chcete všechno hned. Buďte trpělivá hlavně sama se sebou, své děti nechte být, ať si dělají, co uznají – ale ať si slíznou i smetanu, když se rozhodnou špatně, nechte je vyžrat si důsledky svého rozhodnutí. Vždyť co na mateřské řešíte? Žádné povinnosti nejsou, můžete nechat vše volně plynout, a hlavně vy si to řádně užívat. Ne se urvat kvůli zaměstnání dětí, kvůli zbytečnému vymýšlení aktivit, povinností, které nejsou třeba. Uvolněte se a pusťte všechno, co nemusíte!

Jak se cítíte vy, to na své těle reflektují vaše děti, takže zápal plic je duchovně vaše nezvládnutá výzva. Podpořte syna fyzicky (pokud měl ATB, dejte mu probiotika, posilněte jeho imunitu třeba Noni, vitamíny,…) a vy pracujte na odpouštění. Jaká náhoda, že vy – Kov – má životní úkol učit se odpouštět, co? 🙂 Váš program je ODPUSTIT JE LÁSKA. , v placené členské sekci dostanete ebook HV jako bonus zdarma. Tak do toho!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře