Jsem docela překvapená, že stále ještě někdo užívá antibiotika na běžné infekce, a protože je teď jejich nárůst, budu opakovat již mnohokrát řečené, ale asi je to třeba 🙂

1. Zásadní pro to, abyste se jednou pro vždy rozhodli, že nebudete řešit infekci antibiotiky,

je, že si uvědomíte, že člověk je součástí přírody a okolního světa, že není možné viry, bakterie, koky a další mikroorganismy prostě ze svého okolí vytěsnit, nejde to, vždycky tu budou a věřte, že vždycky budou mnohem silnější, vyspělejší, schopnější regenerace a mutací.

2. Pokud tohle přijmete, bude vám naprosto jasné, že vůbec nezáleží na tom, jak silné jsou ony mikroorganismy,

ale jak silní jsme my sami, kdo koho přemůže, takže je pochopitelné, že vůbec nezáleží na tom, zda je samotné zlikvidujeme, ale zda my budeme silnější a jejich útokům se ubráníme.

Tudíž nezáleží na nich, nebudu se zabývat jimi, ale sebou a svým imunitním systémem.

3. Když už jste přijali, že infekci člověk dostane jen a jen tehdy, pokud jeho vlastní imunitní systém je slabý, tak vidíte jen a jen jedinou cestu – posílit svou imunitu.

A přece víte, že 80% imunitního systému je v našem tlustém střevě, je dána aktivitou naší příznivé střevní mikroflóry

(představte si více než 100 druhů mikroorganismů, každý má něco jiného na starost, všechny spolu ideálně mají fungovat v harmonii, a představte si, kolik jich asi musí být, když v tlustém střevě máme střevní mikroflóry kolem 2!!! kg!!!).

Co se asi stane, když užijeme ATB

– všechny tyto mikroorganismy vytlučeme, zničíme, naše střevo je totálně holé. Tudíž žádná obrana. A při prvním soustu nevhodného, překyselujícího jídla nebo nápoje, které se dostane ta tuto vyholenou sliznici střeva, dochází k překyselení i tady, a jeden jediný vetřelec způsobuje okamžitě zánět – nic mu totiž nebrání, je tam sám a tak si tam může dělat, co chce.

Přirozenou cestou doplnit střevní mikroflóru trvá víte kolik? Až 7 let.

Do té doby máte ATB ještě xkrát…

Zánět na sliznici střeva je příčinou zánětu na všech sliznicích, takže přichází rýma, kašel, zasažené průdušky, poševní záněty a výtoky… A jsme u dalších antibiotik.

4. Je nám už jasné, že antibiotika nejen nevyřeší příčinu, proč jsme infekci dostali (neposílí naši imunitu), ale naopak ji totálně oslabí.

Užívání antibiotik je základnou pro alergie na cokoliv, astma a všech dalších nemocí z oslabené imunity.

5. Proč to tedy děláme? Protože si nemůžeme „dovolit“ prostě si odpočinout,

ležet pár dní v posteli, více relaxovat, trochu si na čas odložit. Znám to taky, nebojte se. Ono ale nic se neděje náhodou a každá nemoc nám něco říká, i obyčejná chřipka nebo angína.

Základním poselství KAŽDÉ nemoci je ale Zastav se!

Donekonečna běžet za nesmysly Vesmír nedovolí nikomu 🙂

6. A jak tedy na tu infekci?

Ačkoliv si myslíte, že není možné infekci vždy zvládnout přírodní cestou, tak je. Ovšem vězte, že naprostým základem a pevností naší imunity je dostatek živin, především těch mikro a to každý den, stále. Že jsme všichni lidé v totálním deficitu nemusím opakovat.

A tak užívání preventivně všech mikroživin je skutečně nezbytné.

Jak na chřipku?

Při prvních příznacích nepohody a svědění v nose, krku, nasadíme tuto kůru

Pokud po 3 dnech potíže neustupují, vypadá to na bakteriální infekci. Máte chuť běžet pro antibiotika… zkuste ještě něco – Samburex.

Její nejúčinnější složka jsou plody bezinek, které prokazatelně inhibují nejen virus H1N1 (prasečí chřipku), ale i všechny bakterie.

Je to skutečně první přírodní produkt, který spolehlivě nahradí antibiotika.

Je tak silný a účinný, že se nedoporučuje užívat trvale (pokud víte, že vaše imunita je na nule, pak si ho dát můžete, ale jen po určitý čas, neužívá se jako doplněk talíře).

Doporučuje se opravdu na akutní stav, takže dospělí 5 polévkových lžic denně a bakterie zlikvidujete stejně, jako by to udělala antibiotika, ale s jiným vedlejším účinkem – místo oslabené imunity ji budete mít pro příště daleko silnější!

A to je skutečně zásadní rozdíl!

Samburex působí naprosto úžasně pro malé, předškolní děti, je tekutý a slaďoučký jako med (přitom naprosto bez přidaného cukru, je to 100% přírodní produkt, extrakt!). Dětem dáváme od 1 do 3 čajové lžičky denně při akutní infekci místo ATB, a funguje to.

Jako vedlejší užití se používá při bolesti nervů, zubů, hlavy místo prášku na bolest, a to především pro děti (my víme, že místo prášku na bolest krásně funguje bílá vrba :-))

Příjemnou cestu na cestě ke zdraví vlastním úsilím a zodpovědností.

O základu naší imunity, tlustém střevě je ODPUSTIT JE LÁSKA

Komplexní návod na celostní zdraví najdete na ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Vaše Empatia s láskou

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře