Spousta maminek se potýká s problémem, jak vyléčit své dítě z bakteriální infekce, na kterou lékař předepíše antibiotika.

(Bohužel často lékař předepíše ATB i na virovou infekci, za což bych jim sebrala diplom.)

Když onemocní dospělý,

nadopuje se mega dávkami přírodního céčka, bílé vrby, kočičího drápu, doplní probiotika, aby posílil imunitu a může za 3 dny vylézt z postele.

Ohromné množství z vás to vyzkoušelo a víme, že to funguje. Pokud neznáte, přečtěte si tento článek:

Rýma 7 dní? Zapomeňte na to!

Některé maminky jsou ale odvážné, a pustily se do přírodního léčení svých dětí samy.

Možná si přečetly, jak fatální důsledky má na náš imunitní systém antibiotika a nechtějí oslabovat přirozenou imunitu svých dětí. Přečtěte si také:

Ach ty infekce! Ty nám dávají…

Pokud vám to nestačí k nakopnutí zkusit přírodní náhradu antibiotik a léčení,

přečtěte si příběh maminky, která vyléčila své miminko sama a to pouze přírodně:

Léčba zánětu průdušek bez antibiotik

Je ohromně důležité být na virozu připravený.

Každý máme v lékárně lék na bolest kdyby náhodou… proč tam nemít přírodní lék, kdyby náhorou? Protože být připraven na virus ve chvíli, kdy na nás skočí, je základ rychlé léčby.

Při prvních náznacích rychle nasadit céčko (C1000), vrbu (White Willow Bark), kočičí dráp (ImunnAid, Immunvirex), Noni, česnek (Garlic MAX), probiotika (Probio Balance, AC-Zymes). Většinou virus zdárně odrazíme a zničíme. Pokud nereagujeme hned, virus se množí, usazuje, vytváří si ložiska v našem těle, obrňuje se, mutuje. Virová infekce přechází v bakteriální, protože na místě zánětu se začnou usazovat další a další vetřelci.

I pak je šance zbavit se bakteriální infekce!

Je třeba už většího úsilí (a doplňků), ale jde to. Potřebujeme silněji zpacifikovat zánět, takže je třeba zezásadit tělo třeba Liquid Chlorophylem.

A doplnit vše výše uvedené výtažkem z bezinek – Samburexem – spolehlivou náhradou ATB

Mezi hlavními složkami přípravku SambuRex můžete najít pouze přírodní látky, které jsou již po staletí součástí „domácích lékárniček“. Pokud se ale aplikují společně a navzájem doplňují své účinky, přispívají ještě účinněji k našemu dobrému zdraví.

Máme k dispozici tekutý doplněk výživy, který je vhodný k podpoře zdraví celé rodiny, od těch nejmenších až po ty nejstarší. Je to proto, že obsahuje výtažky bez alkoholu, takže neškodí dětem a ani nemůže překážet dospělým v  práci.

Díky jeho příjemné, přirozeně sladké chuti jej děti ochotně přijímají, kromě toho neobsahuje dodaný cukr, umělá sladidla a konzervanty.

Jeho hlavní složkou jsou bezinky (Sambucus nigra),

které jsou přítomny v mimořádně vysoké koncentraci (5000 mg/dávka), takže i jedna čajová lžička denně může zvýšit naši odolnost.

Již naši prarodiče se zálibou používali bezinky k léčbě nachlazení a ke zmírnění nepříjemných příznaků bolení v krku. Kromě toho může být díky svým mírným diuretickým a čistícím účinkům užitečným členem naší „domácí lékárničky“. Jeho příznivé vlastnosti potvrzuje také na základě několika cílených studií moderní medicína.

Četli jste o bezinkách?

A co více, díky svému vysokému obsahu vitaminu C může přispívat ke správné činnosti našeho imunitního systému.

Ačkoliv bezinky jsou bylinou, která je účinná sama o sobě, je Samburex doplněn třapatkou (Echinacea) a kozincem (Astragalus), aby nám pomohly tak, že budou vzájemně své účinky posilovat, tedy působit synergicky.

Třapatka nachová (Echinacea) je oblíbená rostlina, jejíž hlavním efektem je pomoc při činnosti normálního obranného systému.

Kozinec (Astralagus) je bylinou, která se aktivně používá v čínské medicíně a která je již po staletí velmi populární.

Jak můžeme vidět, je SambuRex komplexním přípravkem, který nabízí celé rodině opravdovou pomoc proti problémům, které přináší chladné období a které se objevují na podzim.

Samburex se užívá v akutních dnech po lžičkách až 12 denně (děti 6). Za 3 dny jste v pohodě i bez ATB 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře