O noni již bylo napsáno mnoho, účinky tohoto ovoce jsou fascinující a seznam příznaků a nemocí, na které lze noni použít, je dlouhý. Dnes o 3 nejcennějších účincích tohoto ovoce.

O Noni si můžete přečíst mnohem víc tady

PRVNÍ skupinou, pro kterou je noni neocenitelným pomocníkem, jsou děti.

V současné době roste počet dětí s poruchou chování – autistické nebo hyperaktivní děti a také děti s nepřesně určenou poruchou chování. U těchto dětí se často pozoruje v živé kapce krve poškozené červené krvinky, poškozené bílé krvinky a velice často nestrávené zbytky potravy. Právě v těchto případech se často úspěšně používá Noni.

Dětem chutná, dobře se užívá a, co je nejdůležitější, harmonizuje činnost nervové soustavy. To oceňují hlavně maminky, protože dojde ke zklidnění dítěte, které se začne více soustředit a rozvíjet. Noni ale také dodá potřebné živiny pro regeneraci červených i bílých krvinek. U těchto dětí je důležitá i strava, musí se vyhnout potravinám z bílé mouky a cukru.

DRUHOU skupinou jsou ženy.

Velice často je trápí hormonální poruchy. Některé mladé ženy, trápí problémy s početím, i když podle klasických výsledků je všechno v pořádku a těhotenství nic nebrání. V živé kapce se dají zpozorovat různé změny. I když jsou výsledky pozorování živé kapky krve různé, jedno mají společné. Jsou viditelné ovalocyty, citrónky a terčové buňky typické pro hormonální nerovnováhu. U těchto žen se volí při terapii různé kombinace doplňků stravy, ale základ tvoří noni pro svou schopnost harmonizovat hormony nutné pro početí.

TŘETÍ skupinu tvoří ženy s poruchou hormonu štítné žlázy.

Také u těchto žen jsou vidět v živé kapce krve typické změny. Zde rovněž pomáhá v terapii noni, které harmonizuje hormonální pochody těla a podpoří správnou činnost štítné žlázy. Jde-li o sníženou funkci štítnice, použije se ve druhém kroku doplnění živin pomocí přípravku  Ocean 21. Přibližně do půl roku dochází u většiny žen k napravení funkce štítné žlázy.

Noni je tedy v těchto případech neocenitelný pomocník!

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře