Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Své denní kvantum slunečního jasu si musíš denně sám vysloužit.

S. Sudermann

Poslední komentáře

Na okraj

Trpíte migrénami?
Zvyšte denní příjem vápníku a hořčíku (ženy potřebují 1 500 mg vápníku denně!), používejte kopretinu řimbabu jak vnitřně, tak zevně k potírání čela a spánků a vězte, že bolest hlavy je potlačovaný sex.
Migréna = orgasmus v hlavě.

Ach ty infekce! Ty nám dávají...

Jsem docela překvapená, že stále ještě někdo užívá antibiotika na běžné infekce, a protože je teď jejich nárůst, budu opakovat již mnohokrát řečené, ale asi je to třeba :-)

1. Zásadní pro to, abyste se jednou pro vždy rozhodli, že nebudete řešit infekci antibiotiky,

je, že si uvědomíte, že člověk je součástí přírody a okolního světa, že není možné viry, bakterie, koky a další mikroorganismy prostě ze svého okolí vytěstnit, nejde to, vždycky tu budou a věřte, že vždycky budou mnohem silnější, vyspělejší, schopnější regenerace a mutací.

(mrkněte na nahrávku webináře Plísně, mykozy, kvasinky)

2. Pokud tohle přijmete, bude vám naprosto jasné, že vůbec nezáleží na tom, jak silné jsou ony mikroorganismy,

ale jak silní jsme my sami, kdo koho přemůže, takže je pochopitelné, že vůbec nezáleží na tom, zda je samotné zlikvidujeme, ale zda my budeme silnější a jejich útokům se ubráníme.

Tudíž nezáleží na nich, nebudu se zabývat jimi, ale sebou a svým imunitním systémem.

3. Když už jste přijali, že infekci člověk dostane jen a jen tehdy, pokud jeho vlastní imunitní systém je slabý, tak vidíte jen a jen jedinou cestu - posílit svou imunitu.

A přece víte, že 80% imunitního systému je v našem tlustém střevě, je dána aktivitou naší příznivé střevní mikroflóry

(představte si více než 100 druhů mikroorganismů, každý má něco jiného na starost, všechny spolu ideálně mají fungovat v harmonii, a představte si, kolik jich asi musí být, když v tlustém střevě máme střevní mikroflóry kolem 2!!! kg!!!).

Co se asi stane, když užijeme ATB

- všechny tyto mikroorganismy vytlučeme, zničíme, naše střevo je totálně holé. Tudíž žádná obrana. A při prvním soustu nevhodného, překyselujícího jídla nebo nápoje, které se dostane ta tuto vyholenou sliznici střeva, dochází k překyselení i tady, a jeden jediný vetřelec způsobuje okamžitě zánět - nic mu totiž nebrání, je tam sám a tak si tam může dělat, co chce.

Přirozenou cestou doplnit střevní mikroflóru trvá víte kolik? Až 7 let.

Do té doby máte ATB ještě xkrát...

Zánět na sliznici střeva je příčinou zánětu na všech sliznicích, takže přichází rýma, kašel, zasažené průdušky, poševní záněty a výtoky... A jsme u dalších antibiotik.

4. Je nám už jasné, že antibiotika nejen nevyřeší příčinu, proč jsme infekci dostali (neposílí naši imunitu), ale naopak ji totálně oslabí.

Užívání antibiotik je základnou pro alergie na cokoliv, astma a všech dalších nemocí z oslabené imunity.

5. Proč to tedy děláme? Protože si nemůžeme "dovolit" prostě si odpočinout,

ležet pár dní v posteli, více relaxovat, trochu si na čas odložit. Znám to taky, nebojte se. Ono ale nic se neděje náhodou a každá nemoc nám něco říká, i obyčejná chřipka nebo angína.

Základním poselství KAŽDÉ nemoci je ale Zastav se!

Donekonečna běžet za nesmysly Vesmír nedovolí nikomu :-)

6. A jak tedy na tu infekci?

Ačkoliv si myslíte, že není možné infekci vždy zvládnout přírodní cestou, tak je. Ovšem vězte, že naprostým základem a pevností naší imunity je dostatek živin, především těch mikro a to každý den, stále. Že jsme všichni lidé v totálním deficitu nemusím opakovat.

A tak užívání preventivně všech mikroživin je skutečně nezbytné.

Jak na chřipku?

Při prvních příznacích nepohody a svědění v nose, krku....

Pokud po 3 dnech potíže neustupují, vypadá to na bakteriální infekci. Máte chuť běžet pro antibiotika... zkuste ještě něco - Samburex.

Její nejúčinější složka jsou plody bezinek, které prokazatelně inhibují nejen virus H1N1 (prasečí chřipku), ale i všechny bakterie.

Je to skutečně první přírodní produkt, který spolehlivě nahradí antibiotika.

Je tak silný a účinný, že se nedoporučuje užívat trvale (pokud víte, že vaše imunita je na nule, pak si ho dát můžete, ale jen po určitý čas, neužívá se jako doplněk talíře).

Doporučuje se opravdu na akutní stav, takže dospělí 5 polévkových lžic denně a bakterie zlikvidujete stejně, jako by to udělala antibiotika, ale s jiným vedlejším účinkem - místo oslabené imunity ji budete mít pro příště daleko silnější!

A to je skutečně zásadní rozdíl!

Samburex působí naprosto úžasně pro malé, předškolní děti, je tekutý a slaďoučký jako med (přitom naprosto bez přidaného cukru, je to 100% přírodní produkt, extrakt!). Dětem dáváme od 1 do 3 čajové lžičky denně při akutní infekci místo ATB, a funguje to.

Jako vedlejší užití se používá při bolesti nervů, zubů, hlavy místo prášku na bolest, a to především pro děti (my víme, že místo prášku na bolest krásně funguje bílá vrba :-))

Příjemnou cestu na cestě ke zdraví vlastním úsilím a zodpovědností.
Vaše Empatia s láskou

mne se na Milusce libi, jak

mne se na Milusce libi, jak tak laskyplne 'pritvrdila'. Zadne reci, ze ATB vam skodi a meli byste toto a nemeli byste tohle. Pekne narovinu, ATB proste NE. Uz se probudte) K te imunite jeste rada dodam, ze je to i v hlave. Kdyz budu jist 'cokoliv' na posileni imunity ale pak se budu trast kdyz na me zakasle male dite, tak to bude fungovat na pul. Kamaradce v praci spadlo jablko na zem (podlaha nemita snad sto let!), zvedla ho a s chuti a usmevem se zakousla. Rikam ji proboha nejez to, je to spinave..A ona jenom, opet s usmevem 'we are resistant' Jsme odolni! Tak ok, jsme rezistentni. Od te doby jsem klidnejsi, asi rezistentnejsi:-) Ona imunita je zrejme i v usmevu a veselem srdicku. A jeste 'good news' tuhle zimu jsem bez rymicky, kazde rano vecer chlorofyl:-)! xxx

Jo, je to děs, já se svou

Jo, je to děs, já se svou oslabenou imunitou na to hodně trpím, jakmile se kolem mě něco mihne, hned mám angínu. Antibiotika nemám ráda a ani je moc neuznávám, protože se tak nějak moc rozmohl trend předepisovat je na každou chřipku. Navíc si k nim vždycky musím kupovat ještě biopron probiotika, abych nedostala průjem nebo mykózu, což je další výdaj. Nejradši jsem proto měla vždycky zimu, protože když mrzne až praští, všechny ty infekce se vyhubí, ale letošní zima je pro mě zkáza s těmi svými výkyvy :/

Máte to ve svých rukou

Do chvíle, než si uvědomíte, že vše máte proto, abyste s tím vy sama něco dělala, že je to pro vás dáreček a ne děs, ne úděl, ne problém, nic se nezmění. Oslabenou imunitu máte proto, že ji máte posilovat :-) ne proto, abyste se na ni vymlouvala :-) Miluška

nahrávka webináře

Dobrý den MI :), vůbec mi nejde zobrat webinář, kde může být problém? Děkuji.

už je to spraveno :-)

díky za upozornění, byl tam špatně odkaz, jinak všechny nahrávky webinářů jsou v Akce, kurzy, semináře - Webináře, s láskou MI

Samburex

S. mame doma stale, skvele funguje!
Chlapi se sice brani, ale ja chodim mlsat, kdyz oni domu prinesou nejake potvurky a citim, ze se pokousi dostat i me. Na bolest v krku staci jedna davka na noc, spokojene pak spim vedle nemocneho muze a rano jsem svezi a zdrava :-)
Doporucuji k tomu jeste Liquid C.