Neléčená chřipka či rýma týden, léčená sedm dní!

Znáte toto rčení?

Tak na něj klidně zapomeňte!

Pokud budete aplikovat „recept“, který používáme již asi dvacet let, máte od virózy do dvou dnů pokoj! Stačí co možná nejlépe dodržet několik následujících pravidel:

Pravidlo 1.

Zahajte „protiopatření“ co nejdříve, pokud možno hned jak vás začne svědit v nose. To bývá nejčastějším signálem o ataku virózy. Nenechte ji rozběhnout!

Pravidlo 2.

Nejlépe, když okamžitě velmi omezíte stravu – jezte jen velmi lehká jídla nebo ještě lépe – nejezte vůbec! Jen hodně pijte. Nebojte se, za den dva hlady nikdo neumřel a tělo tak může zbytky energie věnovat na boj s virózou místo na boj s těžkým trávením.

Ostatně – kdo má doma doma nějaké domácí zvíře, nejlépe psa, všimněte si, že pokud má náhodou nějaký zdravotní problém, prostě nežere. Dobře „ví“ proč..

Pravidlo 3.

Co nejrychleji aplikujeme následnou kůru:

C 1000 každou hodinu 1tbl.

(Nebojte se předávkování, denní dávka pro zdravého člověka je 3000 mg, při napadení viry se tato potřeba až zdesetinásobuje! A pokud náhodou byste měli céčka skutečně moc, prostě ho vyloučíte močí a můžete si být jisti, že i tam poléčí sliznice močových cest – v tom tkví jedinečnost přírodního céčka!)

White Willow Bark = kůra bílé vrby opět každou hodinu 1tbl.

(Je to přírodní acylpirin, ale bez toho, aby vám dráždil žaludeční sliznici. Pro zajímavost porovnejte doporučenou denní dávku podle českých norem (1-2tbl. denně) a kanadských norem (18tbl. denně)!)

ImmunAid = Vilcacora opět každou hodinu 1tbl.

(Prokazatelně – i lékaři ji uznávají – zvyšuje imunitní systém až o 60%, podporuje totiž tvorbu bílých krvinek, které bojují s viry.)

Pravidlo 4.

Pijeme mnohem více, než jsme zvyklí, je třeba odplavovat zabité viry! Vzpomínáte na Macha a Šebestovou? 🙂
Ideálně uvařit 1/2 litru čaje a teplý za půl hodinky vypít.

Takhle to fakt funguje, A bez chemie a do dvou až tří dnů.. Zkuste to také.

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

White Willow: Vrbová kůra s obsahem kyseliny salicylové k léčbě horečky a zánětu
White Willow: Vrbová kůra s obsahem kyseliny salicylové k léčbě horečky a zánětu

Hlavní účinnou látkou vrbové kůry je salicyl nebo kyselina salicylová. Ty mají poté, co se transformují v játrech, stejné účinky jako kyselina acetylsalicylová a jsou také známé jako hlavní účinné látky aspirinu®. Salicylová kyselina má dobře známé utišující a antipyretické vlastnosti a také brání tvorbě krevních sraženin. Správná aplikace kůry z bílé vrby může eliminovat negativní dopady, které mají některé přípravky s obsahem kyseliny salicylové na trávicí systém.

Detail produktu

Komentáře