Dotaz

Dobry den pani Matousova,
obracim se na Vas znovu po roce s prosbou o radu.Temer pred dvema lety jsem prodelala predcasny porod s Hellp syndromem, tezce se z nasledku dostalvala, ale take diky Vasim radam nakonec dostala. Alespon jsem si to myslela… Pred mesicem jsem si vsimla, ze materske znamenko na pravem stehne se nejak podivne zvetsilo a zcernalo a tak jsem necekala a zasla rovnou k dermatologovi. Po vyndani, biopsii a nekonecnem cekani mi tento tyden prisel vysledek….melanom in situ. Jsem z toho zdesena. Lekar mi sice ujistil, ze je opravdu v pocatecnim stadiu, tudiz nemetastazuje, ale strach mam. Reknete mi prosim, co delam spatne?
Moc Vam dekuji za odpoved Katerina

Odpověď

Milá Kačenko 🙂
V r.2009 jste se na mne obrátila s radou, jak se vypořádat s Help syndromem, který jste prodělala. Help Syndrom je volání skutečně velmi oslabených jater. Játra nám ukazují své oslabení na mnoha místech – kyčlích, očích a také kůži, rakovina kůže je jen pokračování výzvy, kterou jste již jednou dostala, bohužel neslyšela.
Melanom je jedna z nejagresivnějších druhů rakoviny, můžete lékaři věřit, že po vyndání jste bez rizika – nejste.
Každý člověk jednou pochopí, že staráním se o své hmotné tělo může kvalitativně zlepšit nejen své zdraví, ale celý další život. Člověk, který vstoupí na cestu samostatného ozdravování sebe sama, myslí zpočátku především na dobro svého fyzického těla. Čistí ho, vyživuje zdravou stravou, hledí si ho po všech stránkách. Jak se čistí fyzické tělo, i jeho energetická struktura funguje lépe, a člověk začíná chápat, že chce-li být trvale zdravý, nestačí pouhá očista fyzického těla, ale je nutné změnit celý životní styl, a to pak znamená měnit sebe samého. Dochází k poznání, že hlavním viníkem všech nemocí je on sám, lépe řečeno jeho vědomí. Proces nemocí a strádání je jen nástroj pro naši změnu k lepšímu, ale je nutné ho projít reálně!
Držím vám palce 🙂
Lásku Vaše Empatia
Užívejte:
Culevit – 1tbl. každou hodinu.
Noni – 6 lžic denně.
Rhodiolin – 2-2-2 po jídle
ImunAid – 2-2-2 po jídle
Mega Protect – 1-1-1 po jídle
C 1000 – 2-2-0 po jídle
Denně vypít 1 litr čaje Vilcacora. Jíst pouze rýži, jáhly a zeleninu, občas ananas, jablko, či hrušku.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře