Dotaz

Dobrý den,
již třetím rokem jsem sledávána pro idiopatickou trombocytopenickou purpuru. Také mě po tuto dobu trápilo občasné píchání pod levým žebrem, poslední týden vkuse. Dále mám od malička ekzem, alergii a mírné astma. Chci se z ITP vyléčit. Myslíte, že je to možné ? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
nemoc, kterou jste si vybrala pro svůj posun dál, je problém nedostatečné tvorby krevních destiček nebo jejich deformace, a tím zvýšené krvácivosti. Krev jako vše v těle, musí být v harmonii, pokud jsou všechny součásti krve v harmonii, krev dokonale plní svou funkci a z hlediska duchovního od života užíváme tolik radosti, kolik nám přináší. Zvýšená krvácivost ukazuje na ztrátu radosti ze života, na neschopnost najít ve svém životě to své pro sebe, co mi udělá radost a čím si život spokojeně naplním. Vaše nemoc symbolizuje volání o pomoc a útěchu. Vše je ale výzva k vlastní změně, proto je třeba pochopit tuto výzvu a změnit své postoje. Jste člověk, který bytostně potřebuje partnera a harmonický vztah. Pro tuto svou bytostnou potřebu uděláte vše, dokonce zatlačíte sama sebe do pozadí, jen aby bylo ve vztahu vše v harmonii. Je třeba neplakat nad svým údělem, ale vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou. Vše vás učí jedno jediné – první ze všeho se učit mít ráda sama sebe. Teprve potom, až se naučíte mít ráda sama sebe, začnete mít radost z věcí, které pro sebe děláte a začnete být spokojená se sebou. Teprve poté můžete mít láskyplný a rovnocenný vztah, už se nebudete muset bát o lásku partnerem dávanou, protože ji nebudete potřebovat, své vlastní budete mít dost. Berte vše jako školu, jejímž výsledkem je život v lásce především sám se sebou, pak s ostatními, a současně v radosti 🙂
Protože tato nemoc má základ v nelásce k sobě, není divu, že vás píchá pod levým žebrem, ozývá se slinivka, orgán lásky. Při této nemoci je velmi oslabená a vyjetá z normálu i slezina, proto snížená imunita, alergie, ekzém. To jen lékaři si myslí, že řešením této nemoci je buď užívání hormonů nebo odebrání sleziny, což je totální nepochopení a arogance. Rozhodnout se ale člověk má sám, kterou cestou chce jít, nikdo jiný za něj nemá zodpovědnost jen on sám. Tato nemoc má podle lékařů neznámou příčinu a je neléčitelná, pouze udržovatelná v mezích hormony a dalšími léky, každý tomu může věřit, pokud chce. Pokud se tělo dostalo z rovnováhy, samozřejmě se do ní může dostat zase zpět, chce to jen trpělivost, zodpovědnost za sebe a nezapomínat na duchovní úkol, měnit své postoje, milovat a radovat se ze všeho a všech, a také na nutnou podporu těla podpůrnými, přírodními produkty. A co tedy bych doporučila užívat:
Noni – léčivý džus, který vše rozhozené dává zpět do harmonie, posiluje imunitní systém, pomáhá proti alergii, rozvolňuje stažení astmatu, užívá se 3 polévkové lžíce denně.
Vojtěška = Green Health – léčivá rostlina, která obsahuje vysoký podíl vitamínu K, který podporuje krevní srážlivost, má harmonizující účinky, užívá se 2-2-2 10 minut před každým jídlem.
ImunnAid = kočičí dráp – opět léčivá rostlina, která velmi intenzivně posiluje imunitní systém, čistí lymfu, posiluje slezinu, dokonce na ni byl speciálně lékařský kongres, který došel k závěru, že prokazatelně zvyšuje imunitní systém o 60%, dávkování 2-2-2 po jídle.
Skutečně vážně uvažujte o tom, že si pořídíte ionizátor vody Aquarion (vše si přečtěte na aquarion.empatia.cz, léčení zásaditou vodou má úžasné účinky, kvalitní hydratace je základem kvalitních tekutin našeho těla, lymfy a krve. Pijte dopoledne bylinkové čaje na podporu funkce slinivky a sleziny Vilcacora a odpoledne čaje na podporu vylučování škodlivin – střídejte po balení a vždy vypijte 1 litr. Podpořte i svá játra, která se také spolupodílejí na složení krve a kvalitě jejich součástí, pijte 3xdenně jaterní čaj Hepatik 1/4 litru a vždy s ním zapijte 1 polévkovou lžíci Ostropestřce mariánského mletého. Je třeba velmi pečlivě dbát na to, co jíte, vyřadit veškerou chemii s potravy, mléčné výrobky, cukr a sladkosti, uzeniny, kuřata, z masa jíst jen rybu a krůtu. Výborné by bylo skutečně jíst pouze obiloviny a zeleninu, dopoledne obiloviny s ovocem.
Pokud člověk pochopí, proč nemoc dostal a přijme ji jako dar, začne měnit své postoje a podporovat své tělo, vyléčí se z čehokoliv. Žádná nemoc není neléčitelná… Takto bych to viděla na 3 měsíce, poté se domluvíme, jak pokračovat, chce to trpělivost, nic nejde hned, to je vám ale jistě jasné 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře