Dotaz

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat o radu s problémem který mě už delší dobu trápí. Jedná se o náhlé nutkání na močení. Z hlediska zdravotního stavu mi nic není, nic mě nebolí. Snažím se pátrat po duchovní příčině této nepříjemnosti, ale zatím marně. V práci sedím na schůzce a náhle to na mě přijde a musím jít, třeba už 30 minut po předchozím močení. Přemýšlel jsem o tomto problému, který se plíživě zhoršil až na velmi nepříjemnou míru. Připadám si jako blbec, když musím každou chvilku odbíhat. Bohužel jsem s rozumem v koncích a nic mě nenapadá. Možná jsem jako ten člověk, co pro les nevidí stromy. Budu vděčný za jakoukoliv odpověď a předem moc děkuji. Vaši práce si velmi cením.

Odpověď

Dobrý den,
na vině je prostata. Jste velmi, velmi citlivý muž a své city držíte v sobě – možná ze zodpědnosti či nepatřičnosti to dělat. Jste navíc 6 Kov, která má problém vypouštět minulost a odpouštět. Podívejte se na Odpustit je láska, je tam toho hodně pro vás. 
Není tak velký problém to vyřešit 🙂 tělesně prostatu vyčistit a zbavit se tlaku, kterého jste plný tím, že ho vyslovíte. Pokud byste měl zájem o placený rozbor, ráda udělám.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře