Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Dlouhodobě jsem sledována pro nízký počet bílých krvinek, červené krvinky jsou hraniční a pro kolísavou hladinu zásobního železa (opakované krevní testy jsou také kvůli úmrtí babičky ze strany matky na leukemii). Před 4 lety jsem brala cca 5měsíců hormony štítné žlázy na podkladě autoimunitního onemocnění. Nemocná nebývám. Zvýšená únava mě trápí nárazově (spíše ve stavu, kdy se neumím utkat se svými problémy a všechno špatné kolem sebe vnímám jako zlo pro mne místo pro svůj rozvoj). Před třemi lety zemřela maminka na rakovinu prsu. Až nyní nacházím odvahu přiznat si tento stav a nepřivolávat ji marně zpět. Zajímá mě spoustu věcí z oblasti esoteriky, ale potýkám se s problémem svého povýšení, i když ne úmyslného. Děkuji velice za odpověď a Vaše přínosné stránky.

Odpověď

Milá Leničko 🙂
Vše má být v rovnováze i naše krev se všemi svými složkami. Červené krvinky symbolizují radost a tak jejich nedostatek ukazuje na bolest, která tvorbu červených krvinek tlumí a tím omezuje dýchání a snižuje okysličení krve. Každá bolest také vyvolává potřebu ochrany, mobilizuje imunitní systém a zvyšuje počet bílých krvinek. Když dojde k výrazné nerovnováze a začne převažovat nutnost bránit se proti „zlému“ světu, bílé krvinky se začnou množit nekontrolovatelně a leukémie je tu. Pro vás je velmi důležité pochopit, že smutek, problémy, zlo a ani nic dalšího, co vnímáme jako negativní, vlastně negativní není. Vše je pozitivum, je jen na nás, jak se rozhodneme věci vnímat. I sama sebe je třeba vnímat s láskou a přijmout se taková, jaká jste. Povýšení je projevem strachu z ublížení a pokud si to uvědomujete, je to základní předpoklad se sama se sebou vyrovnat. Je důležité zbavit se strachu projevit svou touhu po kontaktu a harmonii, po lásce, vy ji projevujte, ale jak vás kdo vnímá, nechte na druhém, to ovlivnit nelze. Nedostatek bílých krvinek ukazuje na nedostatek obrany, kterou měníte za povýšení se navenek. Samotnou vás to netěší, proto málo červených a ztráta radosti. Jak to krásně sedí.
Velmi vhodná knížka pro vás je Malá Duše a Slunce a Bible štěstí, v nich můžete najít pochopení i jiný úhel pohledu.
Pokud pro své zdraví a pohodu chcete něco udělat, kupte si:
Noni – tekutý výtažek z léčivého ovoce, vás bude harmonizovat na těle i duši, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
ImmunAid – speciální rostlinný preparát na posílení imunitního systému, cíleně na podporu tvorby bílých krvinek, dávkování 2-0-2. Iron Plus = železo v chelátové vazbě – stav železa ukazuje na připravenost člověka zvládnout vše, co ho čeká a jeho nedostatek vyzývá k tomu, aby člověk věřil v sílu moudré rady, úsměvu a ochoty k dohodě, dávkování 1-1-1.
Dobré by bylo také přidat Ocean 21 na podporu štítné žlázy, očistu lymfy a sleziny, dávkování 3 polévkové lžíce denně. Před spaním bych pila jaterní čaj a s ním spolkla mletý Ostropestřec mariánský 1 polévkovou lžíci. Přes den pak střídala bylinné čaje. Držím vám palce a případné další dotazy ráda zodpovím, pokud si nebudete s něčím vědět rady 🙂
S láskou Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře