Dotaz

Dobrý den,
prosím o radu. Mám 7 letou dceru, neustále se jí opakují rýmy, ucpaný noc, huhňá a v noci chrápe. Pan doktor zjistil zvětšenou nosní mandli a doporučuje odstranit. Prošla jsem vaše články a nabídku jednotlivých přípravků, ale potřebovala bych poradit konkrétní přípravky, které by mé dceři pomohly.
Děkuji za radu Ilona

Odpověď

Dobrý den,
takže určitě mandle neodstraňovat, dokud to půjde, ale určitě to zvládnete přírodní cestou, nebojte se. Také to chce vyhnout se už napořád antibiotikům, ta vše zhoršují, takže pokud by náhodou byl zdravotní stav dcerky podle lékařů na ATB, ozvěte se, nasadíme přírodní léčbu a zvládnete to bez nich, je to důležité.
Dávejte jí teď po dobu počítejte dvou až tří měsíců možná déle (chce to trpělivost, jak dlouho problém vzniká, tak bychom mu měli dát prostor k odchodu) opravdu zvýšené dávky, léčebné, vaše dcera je ve velkém mínusu, je třeba razantní podporu, a není třeba se ničeho bát, CaliVita je příroda:
ProbioBalance – probiotika, která spraví sliznice, odhlení, posílí imunitu, dávkování 1-1-1 na lačno.
Noni na splasknutí otoků, odhlenění, posílení imunity, rozvolnění opuchlých sliznic, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Pít Chlorophyll 2 lžičky denně vždy naředěné ve vodě. Pít také čaj Roibos s vymačkaným citronem. Pokud by vám stačily penízky, přidala bych i tekuté céčko preventivně 1 lžičku denně.
Ze stravy vyřadit všechny mléčné výrobky, sladkosti, mouku a pečivo (je možné jen špaldovou, prostě péct pečivo doma a nebo ho raději vůbec nejíst) a kuřata. Vypadá to trošku krutě, ale je to třeba. Uvařit zkrátka zeleninovou polévku, dušenou zeleninku, rizoto, obilné kašičky bez mléka, místo cukru med. Ráda vám poradím, když budete bezradná.
Hurá do toho!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře