Dotaz

Dobry vecer, p. Miluska, chcela by som sa opytat na svoju dcerku,o mesiac bude mat 3 roky (nar. 5.10.2012) a stale ma na chrbatiku, na cele a nad hornou perou tmave ochlpenie, s ktorym sa narodil a. Mohla by som sa opytat napricinu a sposob, ako sa ich zbavit? Dakujem velmi pekne, prajem prijemny vecer.

Odpověď

Dobrý den!
Problémy našich dětí jsou zčásti ukazatel toho, co jsme zatím nezvládli my sami, a zčásti ukazatel toho, co si dušička přinesla na tento svět za úkol sama (rodová a získaná karma). Velmi často jde o stejnou věc, protože ne náhodou si děti vyberou takového rodiče, který má naprosto stejný životní úkol, jako ono. Protože na druhých se to “blbé” chování vidí lépe 🙂
Píšu to proto, že mnohé matky se obviňují z toho, že jejich děti mají problém, za který mohou. Je třeba si uvědomit, že KAŽDÁ matka je pro své dítě ideální matkou, ať je jakákoliv a dělá cokoliv! Právě pro ony chyby a selhání si jí dítě tak vybralo, protože jak jinak – kdyby byla dokonalá – mohlo trénovat to, co potřebuje samo? 
Ochlupení u žen znamená přemíru mužských pohlavních hormonů a mužské energie. Což jste vy… Vaše dcera jako 6 Kov bude v životě řešit především křivdy a odpuštění. Pokud přijmete jako svůj úkol učení se ženské roli a “změkčování”, přerod z muže v ženu, jako svůj vlastní úkol, který vidíte jen skrze dceru, bude to super. A pak stačí jen dcerce pomáhat fyzicky, doplňovat něco, co jí dodá ženské hormony a ženskou energii fyzicky. Vy to budete dělat na mentální úrovni, a ji budete spravovat na té fyzické. Dává to smysl?
Je předpoklad (nechci strašit a nestraším!!!), že pokud by vaše dcera dostala obraz ženy, která je mužská, a která je tím pádem nešťastná, pak si zabuduje do svého dalšího života učení se odpouštění především vám jako matce, pak sobě jako ženě. 
Jak to udělat, abyste vy byla ženou, se dozvíte v mých ženských programech na Akademii celostního zdraví, především v kurzu Žena je láska.
A dcerce, pokud by byla moje, bych dávala:
Organic Noni (3 čajové lžičky) + Evening Primrose Oil (3 kapsle vymáčknout to jídla, je to olej)
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?