Dotaz

Dobry den,
mne zajima jedna vec a vy mi pripadate jako moudra zena ze by jste to mohla vedet. Potrebuju vedet jestli je mozne v zivote neprovadet zadnou ocistu jater s pomoci Ostroperce marianskeho a glukopuru ani neprovadet zadnou ocistu strev pomoci Yuky. je mozne sve telo pravidelne denne procistovat treba dodrzovanim spravneho stravovani, napriklad jezenim jablka obilovin zeleniny? Mockrat dekuju za vas nazor. Velmi rada si ctu vase stranky a zajimam se o zdravi lidi,mam svoje problemy a proto mne to zajima.
Dekuju.

Odpověď

Dobrý den,
Zdravé stravování dnes není možné, bohužel. I když budete jíst jen „zdravé“ potraviny (obiloviny, zeleninu, ovoce), nejen, že nemůžete dodat tělu dostatek životně důležitých látek, vitamínů a minerálů, protože tam prostě nejsou, ale spolu s těmito zdravými potravinami chtě nechtě sníme i chemii, kterou jsou ošetřovány při pěstování, uskladňování, distribuci (jablko je během svého růstu stříkáno chemickými postřiky 15 – 27x!!!, stačí se zeptat kdekoliv u pěstitele). Také si nebudeme namlouvat, že někdo je schopen jíst skutečně pouze zdravé potraviny, že občas nezhřeší mléčným výrobkem, cukrem, pečivem, masem. Také se kolem sebe rozhlédněte a uvidíte, že naprosto běžně lidé užívají spoustu léků na všechno možné, jen aby se udrželi v jakémsi udržitelném stavu (večer prášek na spaní, ráno prášek na probuzení :-)).
A jak je to s pitným režimem, kolik z lidí skutečně vypije denně víc než 2 litry zdravé tekutiny, polovina? K tomu si ještě přidejte životní styl, tj. věčný stress, negativní emoce, strach, zlost, nespokojenost – to vše přispívá k tvorbě mnohem většího počtu volných radikálů, které způsobují opět poškozování buněk těla. Takto si to vysvětluji já, ale rozhodně netvrdím, že to tak skutečně musí být, že je skutečně nutné zdravě se stravovat, doplňovat vitamíny a minerály a pravidelně se detoxikovat.
Ani já nemohu vnucovat svůj názor jiným a nechci se rozhodně povyšovat do stavu „větší moudrosti“ než ostatní. Ale zkrátka nám to tak funguje. Udržujeme se ve zdraví denním užíváním CaliVity, pravidelnými očistami a když náhodou přijde náznak nemoci, opět ji řešíme produkty CaliVity. A to i v případech, kdy mnoho lékařů tvrdí, že bez antibiotik to nejde. Ale jde! Klidně dáme dětem vypít např. celé Noni za dva-tři dny, pokud to potřebují a vůbec neřeším, že to stojí tolik a tolik, kdežto chemický lék by byl zadarmo (proti tomu). Přestala jsem říkat „…já na to nemám“ a začala hledat možnosti, jak na to prostě mít. A našla jsem možnost právě prostřednictvím spolupráce s CaliVitou, díky níž si pomáháme nejen se zdravím, ale přináší nám i uspokojení z pomoci druhým, radost, štěstí i dostatek peněz. A tvrdím jednoznačně z vlastní zkušenosti, že stejně to může udělat téměř kdokoliv. Když bude chtít. Třeba i vy.
Opatrujte se
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře