Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda při užívání vojtěšky (balíček na očistu ledvin a MM při častých zánětech)

je vhodné brát též manosu. Často trpím na e-coli v MM, Ještě by mě zajímalo, proč mám moč stabilně velmi světlou, téměř bezbarvou , skoro jako voda. U lékaře se tomu podivují. Piju normálně  1,5 – 2l denně.

Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
určitě jste si přečetla doporučení na záněty močových cest, je tam i proklik na přírodní léčbu. Pokud trpíte na přemnožení bakterií v močových cestách, je třeba léčit razantněji, nasadit víc produktů. Potřebujete vojtěšku Green Health nebo Liquid Chlorophyll + probiotika AC-Zymes ve vysokých dávkách + hodně vitamínu C 1000 Plus + antioxidanty – třeba URX s D-mamozou nebo Organic Noni. Pokud si nebudete vědět rady s dávkováním, ptejte se.
Světlá moč ukazuje na deficit minerálních látek a vitamínů v těle, protože moč není jen odpadní tekutina, ale obsahuje mnoho živin, které tělo nezpracovalo a má jich přebytek, všichni to známe, když užíváme vyšší dávky vitamínů skupiny B. Světlá moč odpovídá vašim problémům – extrémní překyselení, tudíž extrémní demineralizace.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře