Zánět močových cest

Strach a zlost z něj pramenící, zbytečná obava a z ní vycházející vnitřní bolest, nevíra v lepší budoucnost.

Záněty močových cest trpívají více ženy a to proto, že jsou citlivější a vnímavější na potíže ve vztazích, více se strachují o rodinu a děti.

Není to ovšem nic na litování, je to výzva nelpět. Na rodině, dětech, partnerovi, nebát se a uvědomit si trénink zrcadel – všichni jsme si rovní trenéři.

Strach je jen ukazatel toho, čeho se mám zbavit a na čem nelpět. Pokud se totiž bojím, že něco ztratím, Vesmír mi to stejně vezme – abych pochopil, že bylo zbytečné na tom lpět.

Zánět močových cest je na fyzické úrovni přemnožení nepříznivých mikroorganismů, na duchovní úrovni přemnožení nepříznivých myšlenek, negativ.

Zbavme se strachu ve vztazích!

Nikdo není NÁŠ, nikoho nemůžeme VLASTNIT a ani my nemůžeme nikomu PATŘIT. Aktivně cvičte být láskou – nejvíce k sobě a následně k druhým. Nastavte si hranice a ty si držte. A druhé jen milujte – nic víc.

Zánět močových cest u dětí do šesti let jsou projevem nedobrých vztahů mezi rodiči, děti nechtějí žít v nesouladu a nelásce, mají strach o své bezpečí.

Vše o vztazích a strachu ve vztazích z celostního pohledu najdete v programu na webu SOUŽÍT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Infekce močových cest a močového měchýře je obvykle způsobena určitým typem bakterie, která se v našich střevech vyskytuje naprosto běžně. Může se tak stát, pokud se tato bakterie přemnoží, a to díky nerovnováze střevní mikroflóry. Příčinou může být nevhodné užití antibiotik, nevhodná strava a zanesení tlustého střeva, zácpa, které způsobují překyselení a tak vhodné prostředí pro množení bakterií. Infekce provází bolest ve spodní části břicha, neustálé nutkání k močení a pálivá bolest při něm.

  • Základem je zbavit se překyselení a tím dalšímu přemnožování bakterií. Ideální je vojtěška (Green Health) má silné detoxikační účinky, za které vděčí obsahu chlorofylu, je přírodním prostředkem s diuretickými vlastnostmi, používá se k potlačení chronických a akutních zánětů močového měchýře a prostaty. (Pozor na vysoký obsah vitamínu K, podporuje srážlivost krve, tudíž lidé, kteří užívají léky na srážlivost krve, by neměli vojtěšku užívat! Tito lidé použijí ke stejnému účelu pouze výtažek z vojtěšky bez obsahu vitamínu K Liquid Chlorophyll), ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
  • Dále je třeba podpořit kvalitní mikroflóru doplněním příznivých bakterií (Probiotika)
  • Nutné je nasadit přírodní antibiotikum česnek (Garlic MAX) – pozor při nízkém tlaku – nebo adekvátní náhradu ATB Samburex, a přírodní acylpirin kůru z bílé vrby (White Willow Bark) na zmírnění zánětů a bolestí.
  • Proti zánětům pomáhá výtažek z kurkumy (Curcuma Pro)
  • Důležité je užívat vysoké množství přírodního vitamínu C, mega dávky, aby vitamínu C bylo tolik, že ho tělo nevyužije a močí bude vylučovat, tím vitamín C bude zbavovat bakterií i močové cesty (C 1000 nebo C-500 nebo C-Plus Flavonoid nebo C-300 Plus nebo Liquid C+ Bioflavonoid nebo Lion Kids C pro děti)
  • Pokud se záněty opakují, je dobré použít komplexní bylinný preparát URX, který působí protizánětlivě a poskytují komplexní ochranu močového traktu
  • O detoxikační kůře ledvin a močových cest, jak ji máme osvědčenou, se dočtete v očistě ledvin a močových cest
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.

Máme vyzkoušený speciální balíček na podporu při zánětu močových cest:

Balíček obsahuje:
1 ks Green Health
1 ks AC Zymes
1 ks C 1000

Užívejte:
V akutní fázi vojtěška každé dvě hodiny 1tbl., hodně zapít + AC Zymes společně 2tbl. + C 1000 2tbl.,

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: