Očista ledvin

Ledviny filtrují z krve vodu, do které propouštějí odpadové látky, řídí minerální hospodářství. Jejich funkce u zdravých lidí slábne už od 20 let. Jsou však značně předimenzovány a tak stačí i do vysokého stáří plnit své úkoly. Ovšem někteří lidé je stačí vyřadit z provozu velice brzy. Přitom kvalita fungování ledvin rozhoduje o osobnosti člověka a o vzniku řady nemocí: revmatizmu, bolestech páteře, ženských nemocech, impotenci, zánětu prostaty, řídnutí kostí, kožních chorobách, vysokém krevním tlaku a dalších.

Pokud máte časté angíny, zhoršují se vám vlasy, pozorujete změny na nehtech nebo trpíte záněty čelních dutin, upozorňuje vás tělo na to, že s vašimi ledvinami nemusí být všechno v pořádku. Také bolesti kolen mohou ukazovat na přetížení ledvin.

Nejvhodnější dobou k očistě ledvin je zima – období mezi 15.11. – 15.2., očista ledvin tudíž navazuje na očistu tlustého střeva. Pokud jste právě ve fázi očisty střeva a užíváte rostlinu Juka (Pure Yucca) a nestihli jste využívat svou ideální dávku do skončení období tlustého střeva, nic se neděje. V klidu pokračujte s očistou střeva a s Jukou dále. Juka, jak víte, čistí nejen vaše tlusté střevo, ale i celé tělo i vaše ledviny a močové cesty. Svými saponiny umí rozmydlit také písek a některé „druhy“ kamenů v ledvinách, takže směle můžeme užívat Juku celý rok.

Ale co tedy s těmi ledvinami?

Od té doby, co máme k dispozici jedinečný filtr a aktivátor vody Aquarion, každou očistu těla začínáme doporučením na to nejzákladnější, co můžeme pro naše tělo udělat – začít pít čistou, zdravou, zásaditou, „živou“ vodu, která je mj. jedinečným antioxidantem.. Důležitost tohoto kroku jistě pochopíte po přečtení stránek Aquarion. Jsme ze 72% voda. Každá buňka potřebuje vodu. Zdravou vodu. Voda je tou nejzákladnější součástí naší „stravy“. Tak kde jinde bychom měli začít?!? To snad dává smysl, ne? Čtěte pozorně…

Nejosvědčenějším přírodním prostředkem k očistě ledvin jsou rostliny – my máme úspěšně vyzkoušené dvě, jednu naši, českou, a jednu cizí, americkou. Je možné si vybrat, která se vám bude víc zamlouvat nebo které „vedlejší“ léčivé účinky budou na vás víc sedět.

První rostlinou, tou českou, je Vojtěška (Green Health). Kromě skvělých léčebných účinků na vaše ledviny, má tyto další „vedlejší“ účinky:

 • používá se po staletí jako prostředek proti stárnutí, zvyšuje vitalitu
 • má posilující účinky v rekonvalescenci
 • čistí a léčí celý zažívací trakt, léčí velmi úspěšně vředy, neutralizuje totiž žaludeční kyseliny
 • uklidňuje a zlepšuje spánek
 • má silné protizánětlivé účinky zejména v oblasti močových cest a ledvin
 • obsahuje velké množství vitamínu K, tudíž podporuje srážlivost krve. Zmírňuje proto nadměrné ztráty krve při menstruaci nebo pomáhá lidem, kterým se často spouští krev z nosu.
  (Zde POZOR! Protože vojtěška podporuje srážlivost krve, nemohou ji užívat lidé, kteří mají srážlivost krve vyšší, nebo dokonce užívají léky na ředění krve! Mohou však použít tekutý produkt Liquid Chlorophyll, který je vitamínu K zbavený.)
 • Z tohoto důvodu se doporučuje všem lidem užívat vojtěšku maximálně 3 měsíce a pak si dát přestávku. Takže nám ty 3 měsíce na očistu ledvin bohatě stačí 🙂

Druhou rostlinou, kterou velmi rádi sami používáme a proto vřele doporučujeme je Nopál ve formě sušených kapsliček produktu (Nopalin).
Ten mimo čištění  „ledvin“ umí:

 • je skvělým antioxidantem, tudíž je možné pokračovat s jukou a místo antioxidantů Mega Protect či qProtect nasadit právě Nopalin
 • pomáhá cukrovkářům udržovat stálou hladinu cukru v krvi
 • snižuje cholesterol
 • stimuluje k činnosti játra a žlučník
 • čistí a léčí celý zažívací trakt, učí střevo peristaltice
 • velmi účinně upravuje váhu, respektive tvaruje postavu

Tak, už jste si vybrali základní rostlinku? Pokud ano, je to hlavní pomoc vašemu hmotnému tělu, schránce vaší duše, a tak jen dávkování – u obou stejné a to před každým jídlem asi 15 minut 2 tbl. spolknout a zapít dostatečným množstvím vody 🙂

Rozhodně je velmi nutné popíjet čaje na proplachování ledvin a to mezi 17-19 hodinou.

Viz Orgánové hodiny

Pokud jste si již pořídili naprosto unikátní a všechny biorezonanční přístroje nahrazující BioHarmonex, pak během dne střídejte programy Ledviny a močové cesty, Detoxikace, Oběhový systém a Meridián.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

A co se stravou?

V tomto období se nedotknu žádných mléčných výrobků!!! A ještě více omezím sůl.

Podpořit celou očistu mohu ještě barvami – tmavě modrou, může to být dobrý důvod koupit si nové spodní prádlo 🙂

A navzdory zimě vyrazím k vodě, nejlépe k řece, protože ta odnese nejlépe mé strachy, obavy i pýchu – taková tekoucí voda přece vzbuzuje respekt a co jsem proti ní já? Při očistě ledvin čistím také své vztahy k okolí, učím se milovat každého jaký je a bez podmínek. Přečtu si knížky o vztazích a lásce – některou od N. Walsche třeba Hovory s Bohem a O lidských vztazích nebo některou od Ruize třeba Čtyři dohody a Láska, vztahy, přátelství.

Pokud mám skutečné potíže s ledvinami a močovými cestami, můžu si očistu zopakovat v létě, v době melounů a to tak, že se týden živím pouze jimi. Když mám malý hlad, dám si meloun. Když mám žízeň, dám si meloun. Když mám velký hlad, dám si meloun s tmavým chlebem. Proceduru opakuji ještě jednou za 14 dní.

Pokud jste ve své očistě dospěli až sem, blahopřeji vám. Máte své tělo už téměř čisté a už také „víte své“. Už víte, že se nikdy nevrátíte k původnímu životnímu stylu a stravě. Už víte, že vaše tělo je chrámem vaší duše a nikdo jiný se o něj nepostará jen vy sami. V očistných procedurách můžete pokračovat, můžete si vybírat i z dalších uvedených, už totiž víte, jak moc je potřebujete a jak dobře je vám nyní.

Všechny informace a to skutečně do hloubky, jak to nikde jinde nenajdete, získáte na webu programu Soužít je láska

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře