Všechny informace a to skutečně do hloubky, jak to nikde jinde nenajdete, získáte na

SOUŽÍT JE LÁSKA

Ledviny

jsou dvě. Ve dvou žijí lidé – manželé, partneři, milenci. Lze žít i sám, ale není to již život, v němž by se člověk mohl plně rozvinout a uplatnit, protože nejdůležitější pro každého je vztah. Ledviny jsou ve své tělesné funkci zeslabovány nebo posilovány kvalitou našich partnerských vztahů s nejbližšími i s ostatními lidmi, zvířaty a rostlinami.

Ledviny filtrují krev a vytvářejí moč a to asi v poměru 850:1. Stejně tak bychom měli přistupovat k setkáním, rozhovorům a problémům my – vybrat si jen tu část, ze které získáme nějakou zkušenost, dobrou radu, směr a orientaci pro svou další cestu životem – ostatní je přebytečný balast.

Všechny problémy s ledvinami jsou problémy se vztahy.

Rozdávejte lásku a pochopení, pohlaďte a pomazlete, nikdy toho není dost. Pokud nebudete dávat dost lásky, ledviny se ozvou bolestí písku nebo kamenů. Važte si svých nejbližších a obdarovávejte je láskou, nezneužívejte nikoho ve vztahu, nemějte strach o vztah – nebudete mít oslabené ledviny.

Léčivá formulka ledvin:
V mém životě jsou vždy správné činy. Z každé zkušenosti vychází jen dobro.

Močový měchýř

v sobě hromadí odpadní látky a vylučuje je z těla ven. Zbavme se i my myšlenek, které nepotřebujeme. Stav močového měchýře ukazuje, jak umíme snášet a vypouštět tlak života. Problémy s ním většinou ukazují na rozzlobenost na partnera nebo vůbec opačné pohlaví, obviňování všech. Lehejme večer do postele vyrovnaní s tím, že co se stalo dnes už nezměním, je to minulost a raději se přitulte k partnerovi a věnujte se chvíli, která je právě teď, protože žijeme právě teď, nejdůležitější je, co děláme teď, ne včera ani zítra.

Léčivá formulka močových cest:
Opouštím vzorec chování ve svém vědomí, který vyvolal tento stav. Jsem ochotný se změnit. Mám se rád a schvaluji své počínání.

Jak poznáte, že máte oslabené ledviny či močové cesty?
Zkuste to podle Orientální diagnostiky >>

Podpořit své ledviny a močové cesty bychom měli především láskou. Láska vítězí nad strachem, láska vítězí nad zlobou, láska vítězí nad penězi, láska vítězí nad silou. Láska je totiž síla sil. Važte si sebe stejně jako druhých lidí a milujte se i druhé se všemi nedostatky. V druhých, především v partnerovi, máte ukrytou svou sílu, v jednání druhých najdete klíč k řešení svých životních problémů, vždyť druzí jsou jen vaše zrcadla, skrze nichž máte šanci vidět sebe. Život je radost a škola, berte druhé jako své trenéry a s radostí jejich trénink přijímejte. Nezapomeňte nejen na léčení změnou duchovního postoje a pak tréninku ve vztazích,  ale posilujte je také jejich očistou, kterou bychom jim měli dopřát každý rok v jejich nejaktivnějším období, tj. v zimě.

Jak ledviny a močové cesty detoxikovat přírodní cestou

Máme pro vás připravený speciální detoxikační balíček ledvin a močových cest, speciální balíček na zbavení se inkontinence i balíček proti zánětům močových cest

Komentáře