Dotaz

Dobrý den drahá Empatia,
mám na Vás také prosbu o radu, protože se motám v začarovaném kruhu a nevím , jak z něho ven. Před 2 lety mě a mé děti opustil manžel a odešel za ženou o 10 let mladší s dvěma dětmi se kterou má rok a půl starou holčičku. Můj problém je v tom, že se s tím stále nedokážu vyrovnat a doufám, že se vrátí a rodina bude zase pohromadě, jak má být. Někdy mám i pocity, že v tom mám jasno, jak naše manželství nebylo dobré, protože jsem vše táhla a manžel byl pouze balvanem, který jsem táhla za sebou a pak zase spadnu do strašného smutku opuštěnosti a hledám chyby co jsem vlastně dělala špatně. Bohužel jsem došla do stadia, že můj život nemá moc smysl a kdybych tady nebyla, tak by se vůbec nic nestalo. Vyděsilo mě to a tak jsem navšívila psychiatra, který mi napsal prášky Elicea – řešení v tom nevidím a tak Vás prosím o pomoc či radu, aby v mém srdci zase svítilo slunce a mohla jsem rozdávat radost. Moc Vám děkuji za váš čas i za to co pro lidičky děláte.
Krásný den

Odpověď

Drahá beruško 🙂
Zkuste si přečíst něco maličko o sobě, čtěte především negativa, jsou to ony výzvy, kterými se máme zabývat, abychom je překonali. Vaše datum narození ukazuje na nelehký život, těžké dětství – ale snažte se to brát ne jako úděl a smutek, ale jako výzvu! Čím výš laťka visí, tím výš mohu skočit, dokázat víc, být lepší, posunout se dál! To je na tom to úžasné… Přečtěte si o datu narození, mnohé se vám dosadí.
Je obrovsky důležité si uvědomit, že jsem pro sebe nejdůležitější já sama, sama jsem se narodila, sama odejdu, sama mám své vlastní úkoly. Druzí lidí jsou tu jen jako mí pomocníci, aby mi ukazovali, co dělám špatně a v čem se mám změnit, stát se lepší. Pokud mne opustí partner, měla bych se zamyslet nad tím, co jsem dělala špatně, proč si potřeboval najít někoho, s kým je šťastnější, a to se snažit na sobě změnit, není důležité, že už je partner pryč a nevrátí se, potřebuji to pro sebe, pro další vztahy.
Druzí lidé dostávám jako trenéry, není možné je vlastnit, mít je napořád. Základem pevného vztahu je volnost a nelpění na druhém, znamená to, že by každý z páru měl žít podle vlastních představ, plnit si svá přání a dělat si radost v tom, co ho baví, a když se sejdou doma, mají si o čem povídat. Láska je podporovat partnera v tom, co chce on sám, k ničemu ho nenutit, to ani nelze. Je třeba, abyste tento čas samoty využila k naplnění svého času tím, co máte ráda, co vás baví, abyste reálně začala dělat věci, které vás budou těšit. Jen tak najdete radost, vracením se do minulosti to rozhodně nepůjde. Na minulosti je jedna důležitá pravda – je pryč a nikdy se nevrátí. I kdyby se váš partner vrátil, už nikdy to nebude stejné, jde o vaši změnu a pokud se změníte, pak bude jedno, zda přijde zpět váš minulý partner nebo kterýkoliv jiný – všichni jsou přece jen ti trenéři 🙂
Nelpěte na nikom. Snažte si říkat, že naprosto stejná věc se mohla přihodit i vám – i vy jste se mohla zamilovat a chtít žít v lásce s někým jiným. Očekávala byste, že to přece ten druhý musí pochopit, a pokud ne, stejně byste se nepomohla. Pokud druhého mám rád, umožním mu i to, aby odešel za někým, s kým mu bude lépe než se mnou. Nejdůležitější je přece život v lásce, a ne život pro povinnost a ve lhaní a podvodech. Uvolněte svého muže, pusťte ho, dopřejte mu lásku. Poděkujte mu za čas, který vám dal a především za školu, kterou jste měla možnost projít – stát se víc tolerantní, laskavá, pokorná, víc láskou.
A rozhodně se nepouštějte do žádných antidepresiv, je to cesta do pekel, ze kterých je obrovsky těžké se dostat, není radno si s tím zahrávat, mohlo by vám o tom vyprávět množství lidí, se kterými řeším zbavování se antidepresiv. Pryč s tím! Teď už víte, kam se nasměrovat, snažte se vidět věci jinak, čtěte knížku a pijte Noni, zázračný džus, který vás postaví na nohy, pochopíte snadněji 🙂
Ráda vám budu pomáhat, pokud o to budete stát 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře