Dotaz

Dobrý den,

již několik let mě trápí broblémy se zažíváním. Pálení žáhy, pocit cizího tělesa a hlenu v krku, pocit otoku krku, nucení k pokašlávání. Byl mi diagnostikován reflux jícnu, rok jsem užívala léky, došlo k vymyzení příznaků, ale bohužel po vysazení léků se stav vrátil do starých kolejí. Začala jsem svůj problém řešit cestou číské medicíny, ale bez úspěchu….zlepšení bylo vždy jen dočasné. Bylo mi řečeno, že jsem vlastně zdravá, ale moje tělo trpí pouze symptomy nemoci. Že je někde zřejmě psychický blok, který je nutné odstranit. Jelikož jsem si nebyla ničeho zásadnějšího vědoma, to, co mě trápilo jsem se snažila řešit, podstoupila jsem regresní terapii. Tam se sice  pomyslný důvod mých potíží vysvětloval, já ho i pochopila,ale obtíže přetrvávají dál.
S pozdravem

Odpověď

Dobrý den,
je skvělé, že se tak snažíte 🙂
Léčíte se TČM, dostala jste vysvětlení, z jakého důvodu se vám ťak děje, řekl vám někdo, co máte ve svém životě změnit, duchovní příčinu? Nevím, zda tam jde o celostní léčení, tj. tělo, mysl i duše.
Hledat příčinu v minulých životech je zbytečná práce a k ničemu nevede – vidíte to sama na sobě. Člověk si sice nese s sebou svou karmu z minulých životů, jenže není třeba jí znát, Vesmír je dokonalý a vše, co máme prožít tento život a pochopit (třeba i z minulých životů), nám prostě předloží. Není možné svůj karmický úkol minout! Jde o to, že pokud máte cokoliv řešit z minulých životů, máte to i teď, v tomto životě, třeba maličko jinak, ale máte.
Zadejte si postupně do vyhledávače v Empatii všechny vaše potíže, a čtěte. Najdete mnoho odpovědí. Váš problém je v komunikaci a nepřijímání citů, váš problém je žaludek, určitě bychom to dohledaly, pokud se rozhodnete, udělám placený rozbor vaší situace, proč to tak máte a hlavně, jak to změnit. Nejde jen o pochopení, ale hlavně následně o aktivní změnu sebe sama – k tomu nás přece vyzývá nemoc.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře