Dotaz

Dobrý den,
moc bych chtěla poprosit o radu. Již asi týden mám téměř neustálou palčivou bolest za hrudní kostí a jde to až do žaludku spíše na stranu žlučníkua v krku mám zahleněno a pocit jakoby odřenosti krku a činí mi problémy i polykání- knedlík v krku. Nevím zda to je zánět jícnu. Mám šílený strach z doktorů a různých vyšetření. Moc vám děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
užívejte přírodní odkyselující prostředky:
Liquid Chlorophyll – dejte si 10 čajových lžiček do 2 litrů vody a po doušcích každou chvilku popíjejte, zlikviduje zánět + ProbioBalance 6x1tbl. rozkousat v ústech a pomalu polykat, probiotika, která zklidní sliznice. Po třech dnech by měl akutní stav přestat a pak bychom se domluvily, jak pokračovat, protože to bude chtít jistě doléčit. Teď jezte pouze rýžovou kaši v mléce nebo mixované zeleninové polévky, nebo raději nic 🙂 Jsme schopni poslat obratem, pokud se rozhodnete rychle.
Vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře