Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je možné na panickou poruchu brát nějaké přírodní antidepresivum. Sice beru již 2 roky Serlift 50mg denně, ale občas se mé příznaky vrátí a jsou nesnesitelné a to si pak vezmu Neurol a nebo Stilnox na spaní. Jenže chci miminko a tyhle léky se mi brát nechtějí. Poradili byste mi prosím,co by pro mě bylo vhodné i při těhotenství?
Děkuji mnohokrát.

Odpověď

Dobrý den,
Vše spolu souvisí, bolavá mysl je stejně ovlivnitelná jako bolavá noha 🙂
Doporučuji:
Noni – džus, který harmonizuje hormonální systém, vyrovnává psychiku, rozvolňuje stažení. Dávkování 1-1-1 polévková lžíce.
Rhodiolin – sušená dužina rozchodnice růžové, rostliny, rostoucí v Tibetu, díky níž jsou místní lidé tak v pohodě. Podporuje totiž tělo v tvorbě adaptogenů na stress. Dávkování 1-1-0.
Stress Management B Complex – vitamín, který přináší uklidnění a učí vás brát život s klidem a bez nervů. Dávkování 1-1-1.
Strong Bones (vápník s hořčíkem) – velmi důležité dva minerály, které pomáhají navozovat rovnováhu v těle (příjem – výdej), posilují nervová vlákna a proto výrazně uklidňují. Dávkování 2 před spaním. Pít bylinné čaje. Hodně pijte, žádné bublinkové vody. Ze stravy rozhodně vyloučete cukr a sladkosti, to vám velmi škodí.
Je třeba se dostat do fáze, kdy nebudete užívat žádná chemická antidepresiva, protože VŠECHNY poškozují nenarozené dítě, i když vám lékař bude tvrdit něco jiného. Je třeba zharmonizovat psychiku a dostat se zpět do rovnováhy, a to dokážete pouze přírodními produkty, nikdy ne chemickými prášky. S lidskou psychikou je to tak, že všechny psychické poruchy pocházejí ze špatně fungující jedné části nervové soustavy – ta se skládá ze dvou částí, které musí být v rovnováze. A pokud jedna pracuje špatně, ta nerovnováha působí člověku velké potíže. A lékařská praxe nezná lék na to, aby tu špatně pracující část nervové soustavy zvedla zpět na zdravou úroveň, ale umí jen to, že tu zdravě fungující část poníží na úroveň té špatně fungující. Chápete to? Neřeší se příčina, ale potlačuje se následek, a stále víc a víc člověka ničí. Počítejte s tím, že čím déle užíváte antidepresiva, tím déle vám bude trvat se z této situace vymanit a tudíž čím dříve začnete, tím lépe pro vás. Pokud se do toho nepustíte teď, budete stále více zapadat do bahna, a jednou vás to stejně donutí se z něho snažit vymanit, nebo vás udusí. Takže začněte užívat produkty podle doporučení a za měsíc nebo za dva uvidíme, jak se situace s vámi vyvíjí. Budeme konzultovat neustále, jak se cítíte, sama uvidíte, jak vše postupuje.
Čekejte cestu dlouhou, ale jistou :-))
Držím vám palce, ať máte sílu rozhodnout se už teď 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře