Dotaz

Dobrý den,
ráda bych Vás poprosila o radu. V polovině září 2007 jsem byla na plastické operaci břicha – pupeční kýla a rozestup přímých svalů (mám to po druhém těhotenství). Jizva je ve tvaru kotvy a vede také 5 cm nad pupík. Asi měsíc po operaci mi rána zhnisala a tři dny jsem byla v nemocnici, dávali mi ATB do žíly a zjistili, že v ráně je zlatý stafylokok. Poté jsem dostala ATB domů a chvíli se zdálo, že je vše zhojené. Ale za 14 dní se mi u pupíku rána znovu otevřela a diagnostikovali to jako stehovou píštěl, ve které je zlatý stafylokok. A to mě trápí dodnes. Jezdím tam 2x týdně na čištění, celkem jsem brala čtvery různá antibiotika – bezvýsledně. Zlatý st. je tam pořád a píštěl jednu dobu byla až na 4 místech. Doktor několikrát z rány vyndal vnitřní stehy, které se mají normálně rozpustit, ale moje tělo je z nějakého důvodu nerozpustilo a vypouští je ven tou píštělí. Do toho všeho jsem měla v listopadu svrab, který jsem chytila asi v té nemocnici. A také je to nyní rok, co se mi po šesti letech klidu vrátil atopický ekzém, který mám po celém těle. Vím, že vše mám z velkého vyčerpání – loni v lednu mi došly síly, které jsem ještě nenabrala a až do nedávna jsem chtěla mít na 100% vše (navařeno, napečeno, naklizeno :-), což vlastně nešlo. Nyní se snažím víc věnovat sobě, chodím na kurzy Žena v nás a snažím se udělat spokojenou sebe, aby byli spokojení i ostatní kolem mě. Objednala jsem si u Vás Liquid Chlorophyll a ACZymes. Zatím jsem brala po 4 dny 1 tbl. denně a 1 lžičku denně a i tak se mi ekzém velice výrazně zhoršil, že pomalu nemohu mezi lidi. Dále beru 3×10 kapek dračí krve, čaj ze směsi kořene a listu “17” a enzymy – Bromain a papain firmy Klas. Budu ráda když mi poradíte co dál.
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
samotné je vám jasné, že vaše imunita je “nulová”. Proto se nic nehojí, proto se u vás projevil kok, proto se vrátily kožní potíže. Produkty jste si vybrala dobře, jen trošku málo. Nevím, jak dlouho užíváte dračí krev a to další, zda to k něčemu pomáhá, pokud něco užíváte tři měsíce a není změna, chce to většinou zkusit něco jiného. Enzymy nemá smysl užívat jen tak trošku ve vašem stavu, pokud chcete nasadit enzymoterapii, pak je třeba alespoň 6tbl. denně, jinak je to jen jako podpora trávení. Trochu mne překvapuje, že po tak malém dávkování a po tak krátké době by mohl být znát tak výrazný efekt. Rozhodně je třeba vědět, že Chlorophyll detoxikuje, neutralizuje kyselé prostředí našeho těla, tudíž jedině po něm by mohla být nějaká negativní reakce. Na druhou stranu je to produkt, která vám může velmi pomoci, takže bych ho viděla jako nutný. Spíš bych dodala něco, co vám negativní projevy detoxikace odstraní. Rozhodně je třeba posílit imunitu a to nejen AC Zymesem (vy potřebujete alespoň 2-0-2!!!). Při té dávce antibiotik, které máte za sebou, jste totálně bez příznivé mikroflóry a máte přemnoženo nepříznivými mikroorganismy naprosto dokonale, je třeba užívat minimálně 3 měsíce bez přestávky. Chlorophyl si dejte 1 čajovou lžičku do 2 litrů vody a během dne pomalu popíjejte. Hlavně Chlorophylem ošetřujte ránu na břiše, můžete klidně i do ní, ničeho se nebojte, zavírá i bércové vředy. Několikrát denně ránu postříkejte nebo potřete, na noc si přiložte obklad, vytáhne vám z rány hnis i píštěle.
Kupte si ale ještě navíc ImunnAid, což je vilcacora, rostlina, posilující imunitní systém až o 60%, užívejte v dávkování 2-2-2 po celé 3 měsíce.
Potřebujete také minerály a vitamíny, nevím, jak jste na tom finančně, kdyby jste si mohla dopřát ještě ZenThonic, bylo by to naprosto skvělé. Je to džus z mangustanu, který má především silné antioxidační účinky, tj. staví hráz proti útočníkům zvenčí, má spoustu vitamínů a minerálů. Užívá se 3 polévkové lžíce denně. Pokud by byl na vás moc drahý, vyberte si v katalogu jiný multivitamín (třeba New Life, užívat 2tbl. denně a k tomu navíc vitamín C 1000 2tb. denně). Je potřeba tělo řádně „nakopnout“, jste v obrovském deficitu i díky dvěma těhotenstvím rychle za sebou, předávkování se nemusíte bát, mám vše vyzkoušeno na vlastní kůži :-))
Kdyby byl ekzém stále moc vidět a neustupoval, přidejte si ještě Omega 3, nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají hojit kožní potíže, 3tbl. denně. Na ekzém je důležitá trpělivost, pokud se ho chce člověk zbavit, musí přetrpět období, kdy se ho zbavujeme a on tudíž vylézá. Pokud váš ekzém takto moc reaguje, je to také známka přetížení jater, nebylo by od věci udělat si jaterní očistu, ale ne teď, až za tři měsíce.
Pijete dostatečně? S čistou vodou je to trochu problém, a především s kyselostí vody (přečtěte si o filtru Aquarion, vytváří jako jediný filtr u nás zásaditou (“živou”) vodu, člověk má tím polovinu práce se staráním o sebe hotovo.) Ze stravy jistě víte, že nesmíte mléčné výrobky a žádný cukr a sladkosti.
Kdyby nebylo něco jasné, ozvěte se.
Hezky se opatrujte, pěkně se o sebe starejte, skutečně to za vás nikdo neudělá
:-))
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?