Dotaz

Dobrý den,
měla bych takový speciální dotaz. Opakovaně se mi stalo, že po používání přípavku Noni od CaliVita jsem téměř týden (od začátku používání) velmi nevrlá a celkově mám pocit, že na mě dobře nepůsobí. Zvláštní je, že to samé mi právě sdělila kamarádka, která Noni začala dávat svým malým dětem. Také prý byly najednou nezvykle podrážněné, vzteklé, trucovité..Vždy se to (i u dětí mé kamarádky) po několik dnech uklidnilo. Kdybych to zažila jednou, mohu si to vysvětlit tím, že zkrátka nebyl můj den, týden, ale Noni s přestávkami používám poněkolikáté a reakce byla vždy velmi podobná. Když jsem se dozvěděla reakci dětí mé kamarádky, rozhodla jsem se zeptat, zda máte také podobné zkušenosti a čím to může být. Jinak mě osobně Noni velmi pomáhá, ale nesmím se zkrátka nechat vyvést z míry prvotními zvláštními reakcemi.. 🙂
Děkuji velmi, srdečně zdraví

Odpověď

Dobrý den,
Noni má především tu vlastnost, že rozhozené dává zpět do rovnováhy. A protože má zkušenost se současnou populací mladých matek a jejich dětí taková, že všichni!!! mají zoufalý nedostatek minerálních látek především vápníku s hořčíkem, tak mají všichni!!! psychické či nervové potíže různého charakteru. A tak, když začnete užívat Noni, to začne vaši psychiku dávat do rovnováhy, projeví se tento nedostatek naplno. Je to stejné jako s jakoukoliv přírodní léčbou (a očistou obzvlášť), když uhodíte hřebíček na hlavičku, dojde k určitému zhoršení stavu. Cokoliv zaběhlého (i když totálně špatného) začnete měnit (měníte stravu, začnete cvičit, začnete užívat přírodní doplňky, začnete měnit své postoje,…), vaše tělo se brání, nechce ztratit jistotu, je na něco zvyklé, má strach z neznámého, a tak tělo po cvičení bolí a my toho můžeme s klidným svědomím nechat, po zdravém jídle nebo doplňku se nám udělá špatně, takže si ulevíme, že to asi pro nás není vhodné, partner se při naší změněné komunikaci zachová ještě hůř, tak to asi nemá cenu. Naše základní já se bojí změny, proto je pro každého z nás těžké změnit cokoliv, prostě se brání.
Bohužel Noni sice dělá, co může, ale doplnit chybějící minerály neumí, a za stravy nemáme šanci je získat. Takže je třeba dodat ideálně multiprodukt New Life (dětem Lion Kids) a maminkám navíc Strong Bones = vápník s hořčíkem.
Myslíte, že to tak může být? 🙂
Vaše Empatia s láskou

 
Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře